globe icon

Відповідь AbbVie на кризу в Україні

Наші думки – з народом України та постраждалими в усьому регіоні. Як глобальна біофармацевтична компанія, ми несемо відповідальність перед пацієнтами, які залежать від наших ліків. Ми прагнемо забезпечити нашим пацієнтам в Україні, Росії та в усьому регіоні доступ до наших життєво необхідних і рятівних ліків.

AbbVie пожертвує прибутки з Росії на гуманітарну допомогу

Як компанія, яка присвячує себе охороні здоров’я пацієнтів, ми продовжимо постачати наші життєво необхідні ліки в Росію. Всі прибутки від продажу таких ліків AbbVie в Росії будуть передані на підтримку прямої гуманітарної допомоги в Україні.

Присутність AbbVie в Україні та у всьому регіоні

Оскільки трагічні події продовжують розгортатися в Україні, ми раніше оголосили про призупинення всіх продажів та розповсюдження нашої естетичної продукції в Росії.

Ми не маємо жодного виробничого підприємства в регіоні та будемо продовжувати стежити за безпекою наших працівників у регіоні.

Стан клінічних випробувань

AbbVie робить усе можливе, щоб мінімізувати перешкоди в лікуванні та догляді за нашими пацієнтами та учасниками клінічних випробувань. Ми призупинили нові клінічні дослідження та припинили набір поточних досліджень в Україні та Росії. Ми маємо зобов’язання щодо забезпечення для учасників наших клінічних випробувань доступу до досліджуваних ліків, які їм потрібні.

Гуманітарна/Благодійна відповідь

Наша благодійна діяльність зосереджена на гуманітарній підтримці, підтримці співробітників та пожертвувань.

AbbVie – це:

  • Пожертва у загальну суму 1 млн. доларів некомерційним партнерам на медичне обслуговування та товари для України та українських біженців;
  • Передача необхідних ліків українському уряду та нашим партнерам з надання допомоги при катастрофах;
  • Надання допомоги та додаткової фінансової підтримки за потреби українським працівникам та їхнім найближчим родичам;
  • Подвоєння пожертвувань співробітниками Фонду AbbVie для обраних партнерів з надання допомоги при катастрофах, які активно працюють з гуманітарною допомогою в Україні та сусідніх країнах.

У міру розвитку цієї ситуації ми продовжимо співпрацю з нашими некомерційними партнерами та співробітниками, щоб підтримати зусилля з надання допомоги, оскільки ми сподіваємося на мирне вирішення.