Україна - українська
Виберіть країну

AbbVie в Україні

AbbVie в Україні є давнім і активним учасником індустрії охорони здоров'я в Україні. Наші плани в Україні відповідають багатьом пріоритетам уряду у сфері охорони здоров'я, зокрема, в таких сферах, як збільшення тривалості життя пацієнтів, поліпшення стандартів лікування, профілактика і терапія соціально-значущих захворювань. Наш пріоритет - наші пацієнти та їх здоров'я.

Компанії AbbVie в Україні 3,5 року, але у нас 125 років досвіду в сфері наукових досліджень, розробок і виведення на ринок препаратів для лікування деяких з найсерйозніших захворювань у світі.

AbbVie в Україні робить довгостроковий внесок у розвиток охорони здоров'я в Україні, присвячуючи значну частину свого часу, експертизи і засобів на проведення цілої низки освітніх програм для медичних фахівців та широкої громадськості в Україні як у межах клінічної практики, так і з метою інформованості товариства про соціально значущі захворювання.

Деякі приклади наших ініціатив:

  • Понад 4 роки ми співпрацюємо як один з ключових партнерів з дитячим центром кардіології і Фондом «Дитяче серце», на постійній основі проводимо навчальні майстер-класи, семінари для анестезіологів. З 2013 року з підтримки Компанії підвищили свою кваліфікацію з інгаляційної анестезії понад 300 фахівців з усіх куточків України. Набувались навички за допомогою передового методу навчання – симуляції клінічних ситуацій на сучасному обладнанні. Такі тренінги проводились ведучими анестезіологами України. У червні 2017 компанія прийняла участь у проведені стимуляційного екзамену  лікарів – інтернів. Такий позитивний досвід спрямував підписання  Меморандуму про співпрацю між AbbVie та Медичним Університетом ім.. О. О. Богомольця.

  • У сфері імунології, починаючи з 2009 року, AbbVie в Україні проводить освітні програми і заходи для медичних фахівців: так, було проведено понад 100 навчальних заходів для дитячих і дорослих ревматологів, дитячих і дорослих гастроентерологів, дерматологів, офтальмологів; з них понад 40 заходів відбулося за участю міжнародних експертів.

  • У жовтні 2010 року ми розпочали Всеукраїнський освітній проект для лікарів-кардіоревматологів і пацієнтів. У тісній співпраці й партнерстві з Асоціацією ревматологів та національних експертів проект спрямований на досягнення двох основних завдань - подальший розвиток і модернізація професійної майстерності кардіоревматологів і надання інформації про терапію, лікувальний режим і психологічну підтримку пацієнтів з ювенильним ревматоїдним артиртом.

  • Наша багаторічна співпраця з тренінговим центром України в реалізації програми підтримки ВІЛ-позитивних людей. Ця ініціатива спрямована на просвіту з боротьби з ВІЛ-інфекцією та підготовку соціальних працівників-добровольців. Учбові курси включають програми для лікарів з лікування ВІЛ, моніторингу й оцінки; організація регіональних щоквартальних семінарів і круглих столів.

  • Починаючи з 2015 року, AbbVie спільно із Всеукраїнською благодійною організацією «ВІЛ-позитивні жінки» реалізує інформаційний проект «Якщо ти позитивна», у межах якого проводить освітні й творчі заходи для жінок, що живуть з ВІЛ. Проект спрямований на жінок, які вже давно живуть з діагнозом ВІЛ, а також тих жінок, яким цей діагноз був поставлений нещодавно. У межах проекту готуються спеціальні матеріали з необхідною й корисною інформацією для ВІЛ-позитивних жінок. Усі матеріали доступні в ресурсному онлайн-центрі, який розташований на сторінці проекту «Якщо ти позитивна» в Інтернеті. Також на цій сторінці розміщуються анонси й новини про заплановані заходи, майстер-класи і конкурси.

  • У сфері неонатології в 2015 році AbbVie в Україні підтримала кампанію «Спасибі!» благодійного фонду Velvet Hearts, у межах якої мами дякували лікарям за їх професійну допомогу і турботу про недоношених малюків. У межах кампанії «Спасибі!» листи подяки були відправлені 840 фахівцям 115 пологових будинків і перинатальних центрів у чотирнадцяти містах України.

ЗВЕРНЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО МЕНЕДЖЕРА ABBVIE В УКРАЇНІ

 

AbbVie_General_Manager_Ukraine

Шановні колеги!

Вітаю вас на сайті компанії AbbVie в Україні!

Як глобальна біофармацевтична компанія AbbVie прагне значною мірою впливати на життя пацієнтів, пропонуючи рішення існуючих проблем охорони здоров'я і знижуючи в довгостроковій перспективі вплив серйозних захворювань як на здоров'я пацієнтів, так і на економіку. Реєструючи і виводячи на ринок наші інноваційні препарати, ми робимо ще один крок до виконання нашої місії.

Наш пріоритет - пацієнти та їх здоров'я. Нашими основними терапевтичними напрямами в Україні є імунологія, вірусологія, анестезіологія, неонатологія. Всі ці роки ми пропонуємо пацієнтам безпечні й ефективні препарати та продовжуємо виводити на ринок України інноваційні лікарські засоби для терапії серйозних захворювань. Це ті продукти, які можуть зробити істотний внесок у просування охорони здоров'я в Україні та відповідають пріоритетам уряду, зокрема, в таких сферах, як збільшення тривалості життя. Ми також розробляємо довгострокові стратегічні проекти, спрямовані на подальший розвиток ринку інгаляційної анестезії і поліпшення стандартів медичної допомоги недоношеним дітям, а також дітям з ювенільним ревматоїдним артритом.

Наука й інновації - двигун нашої компанії. AbbVie прагне впровадити ефективні рішення для найсерйозніших проблем охорони здоров'я, інвестуючи в пошук нових з'єднань і виведення на ринок препаратів з портфеля перспективних розробок, а також вивчаючи потенціал інноваційних препаратів свого портфеля.

У AbbVie ми вітаємо культуру відкритих комунікацій та крос-функціональної взаємодії для отримання максимального результату від нашої діяльності. Наш ентузіазм, віра у втілення можливостей в реальність допомагають нам досягати поставлених цілей.

Додаткову інформацію про AbbVie в Україні ви зможете знайти на нашому сайті. У разі зацікавленості в певному напрямі нашої роботи або запитань, будь ласка, зверніться до сторінки «Контакти», щоб зв'язатися з нами.

З повагою

Віталій Гордієнко,

Генеральний менеджер AbbVie в Україні

Покажіть abbvie.ua

Сайт компанії AbbVie, до якого ви звернулися, призначений для мешканців певної країни або країн, як вказано на сайті. Тому сайт може містити інформацію про продукти, або про застосування цих продуктів, яка є не актуальною для інших країн або регіонів. Якщо ви звернулися до сайту, який розроблений для країни, в якій ви не проживаєте, зверніться до місцевого відділення AbbVie, щоб отримати відповідну інформацію про продукт, актуальний для країни вашого проживання.
Інтернет-сайт компанії AbbVie може містити інформацію мовою, відмінною від мови країни вашого проживання

Сайт AbbVie, до якого ви звернулися, може не відповідати розміру вашого екрану.

Ви хочете продовжити навигацію по сайту?

Exit abbvie.co.uk

The product-specific Internet site that you have requested is intended for the residents of a particular country or countries, as noted on that site. As a result, the site may contain information on pharmaceuticals and other products or uses of those products that are not approved in other countries or regions. If you are a resident of a country other than those to which the site is directed, please return to AbbVie.com or contact your local AbbVie affiliate to obtain the appropriate product information for your country of residence.

The product-specific Internet site that you have requested may not be optimized for your screen size.

Do you wish to continue to this product-specific site?

AXCOR121934c(2) - DECEMBER 2014

Exit abbvie.co.uk

Notice

The “Yes” link below will take you out of AbbVie family of websites

Links which take you out of AbbVie worldwide web sites are not under the control of AbbVie, and AbbVie are not responsible for the contents of any such site or any further links from such site. AbbVie is providing these links to you only as a convenience and the inclusion of any link does not imply endorsement of the linked site by AbbVie.

The Internet site that you have requested may not be optimized to your screen size.

Do you wish to leave this site?

Покинути abbvie.ua

Сторінка, на яку ви хочете перейти, призначена виключно для доступу медичних фахівців на території конкретної країни, як зазначено на сайті. Сторінка містить медичну інформацію, а також може містити інформацію про лікарські препарати, які не зареєстровані в інших країнах або регіонах. Натискаючи «ТАК», ви підтверджуєте, що є медичним спеціалістом, який здійснює діяльність на території України. Інтернет-сторінка, на яку ви хочете перейти, може не відповідати розміру вашого екрану.

Бажаєте продовжити?