Україна - українська
Виберіть країну

2013 рік

Біофармацевтична компанія AbbVie оголосила про вихід на ринок України

October 01, 2013

Київ, 1 жовтня 2013 року. AbbVie (тікер на NYSE: ABBV), глобальна науково-дослідницька біофармацевтична компанія, утворена у січні 2013 року шляхом відділення від компанії Abbott, оголосила про вихід на ринок України. У портфель препаратів AbbVie входять препарати для лікування деяких із найбільш серйозних захворювань у світі.

Разом із 125-річною спадщиною в області розробки лікарських препаратів, AbbVie поєднує багатий досвід провідної фармацевтичної компанії з давньою історією; експертизу й інноваційні біотехнології. AbbVie розпочала свою роботу як глобальна організація, препарати якої допомагають пацієнтам у більш ніж 170 країнах світу, з оцінною річною виручкою у розмірі 18 мільярдів доларів США, серйозними зобов'язаннями у створенні акціонерної вартості шляхом довгострокового росту і продовження виплат дивідендів акціонерам.

Вихід компанії AbbVie на Нью-Йоркську фондову біржу відбувся 2 січня 2013 року за участі керівництва компанії, співробітників із понад 40 країн світу і пацієнтів.

«AbbVie виходить на ринок з визначним портфелем препаратів, серйозними перспективними розробками і співробітниками-ентузіастами, які працюватимуть для пацієнтів і домагатимуться росту бізнесу, – заявив Річард Гонзалес, Голова ради директорів і Головний виконавчий директор AbbVie. – З такими активами і чітким фокусом на інновації ми маємо намір створити значну акціонерну вартість».

Сильний, відмінно керований бізнес і портфель препаратів

На чолі AbbVie стоїть команда досвідчених лідерів, які знають, як управляти компанією для досягнення довгострокового і прибуткового росту, і які довели свою здатність впроваджувати наукові розробки для допомоги пацієнтам. Біофармацевтична компанія AbbVie має чітку бізнес-модель, яка базується на широкому портфелі препаратів-лідерів ринку, яка дозволить компанії інвестувати у терапії майбутнього.

Портфель препаратів включає як бренди, що продовжують розвиватися, так і вже відомі на ринку препарати для лікування і профілактики ревматоїдного артриту, респіраторно-синцитіальновірусної інфекції, ВІЛ/СНІДу та інших серйозних захворювань.

Додаткова інформація: www.abbvieinvestor.com

Довгостроковий ріст AbbVie буде забезпечуватися перспективним портфелем нових молекул, який складається більше ніж із 20 сполук на проміжних і завершальних етапах клінічних досліджень, а також завдяки новим розробкам для лікування гепатиту С, ревматоїдного артриту, псоріазу, розсіяного склерозу, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона, спондилоартропатії, множинної мієломи і ендометріозу. За останні декілька років AbbVie потроїв кількість нових молекулярних сполук у своєму портфелі перспективних розробок.

Додаткова інформація: www.abbvie.com/research-innovation/pipeline.html

Підхід AbbVie до інновацій

Нові відкриття і розробка ефективних ліків – основа місії і бізнесу компанії. Для досягнення цих цілей, дослідження в AbbVie засновані на принципі орієнтації на пацієнта, який розпочинається з глибокого розуміння серйозних захворювань, а також ретельної оцінки існуючих потреб пацієнтів, платників і регуляторних органів у всьому світі. У своїй роботі вчені і медичні спеціалісти компанії акцентують увагу на тих областях, які мають найбільший потенціал для фундаментальної зміни терапії захворювань у майбутньому.

В усіх своїх глобальних дослідженнях, розробках і виробництві компанія AbbVie намагається використовувати інновації, засновані на гнучкості і взаємодії. Вчені компанії спираються на патентовані технології і методи, які допомагають їм швидше розвивати найбільш перспективні молекулярні сполуки, – від лабораторних до клінічних досліджень. Дослідження AbbVie проводяться відповідно до моделі співпраці, яка передбачає розвиток портфеля перспективних розробок як усередині компанії, так і за її межами.

Додаткова інформація: www.abbvie.com/research-innovation/focus-areas.html

Фокус на пацієнтів

AbbVie сфокусована на розробці спеціалізованих препаратів для лікування складних, невирішених проблем охорони здоров'я, зокрема, хронічних захворювань, на які припадає 75 відсотків витрат охорони здоров'я. Розробляючи нові спеціалізовані препарати для поліпшення результатів для пацієнтів, AbbVie та її співробітники допомагають зменшити тривалий вплив цих захворювань на здоров'я і економіку.

Додаткова інформація: www.abbvie.com/responsibility/patients-first/home.html

Цілеспрямовані співробітники будують майбутнє

21 тисяча співробітників AbbVie працюють в усьому світі, щоб задовольнити потреби пацієнтів. У них є свобода, досвід, можливість займатися інноваціями і знаходити рішення для найскладніших світових захворювань.

«Наша мета в AbbVie – будувати майбутнє компанії на базі її 125-річної спадщини і вирішувати деякі з найсерйозніших проблем охорони здоров'я, – відзначив Річард Гонзалез. – Ми маємо намір використати багаторічний досвід AbbVie для знаходження рішень для захворювань, які вважаються невиліковними, і проблем, які вважаються нерозв'язними».

Факти про AbbVie

З 2 січня 2013 року AbbVie котирується на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE), на біржі NYSE Euronext Paris під символом «ABBV». Фотографії і архівне відео церемонії відкриття торгів доступні на Facebook (NYSE Euronext - Official Site), YouTube (nysetv1) і у Twitter (@NYSEEuronext), #NYSEBell.

  • Корпоративна штаб-квартира: Північний Чикаго, Іллінойс, США

  • Управлінська команда:
     

          - Річард Гонзалез, Голова ради директорів і Головний виконавчий директор
          - Лаура Шумахер, Виконавчий віце-президент із зовнішніх зв'язків, Генеральний консультант
          - Уільям Чейз, Виконавчий віце-президент, Головний фінансовий директор
          - Карлос Альбан, Виконавчий віце-президент, комерційні операції
          - Джон Леонард, д.м.н., Старший віце-президент, головний директор з питань науки
          - Тімоті Річмонд, Старший віце-президент з роботи з персоналом 

AbbVie (NYSE: ABBV) – глобальна науково-дослідницька біофармацевтична компанія, утворена в 2013 році шляхом відділення від компанії Abbott. Компанія AbbVie поєднує фокус на передовій біотехнології, експертизу, структуру і багатий досвід провідної фармацевтичної компанії з давньою історією. Місія компанії – використати свій досвід, цілеспрямованість співробітників і унікальний підхід до інновацій для розробки і впровадження препаратів, які стануть лідерами ринку, для вирішення проблем, пов’язаних з деякими із найскладніших і найсерйозніших захворювань людства.

AbbVie прагне допомагати пацієнтам жити здоровішим життям і взаємодіє з ними для розробки стабільних рішень в охороні здоров'я. У 2013 р. у компанії AbbVie працюватиме близько 21 000 співробітників в усьому світі, лікарські препарати будуть представлені більш ніж в 170 країнах. За додатковою інформацією про компанію і її співробітників, портфель препаратів і портфель перспективних розробок, будь ласка, звертайтеся на www.abbvie.com, стежте за новинами @abbvie у Twitter і вивчайте кар’єрні можливості в AbbVie на сторінках компанії у Facebook або LinkedIn.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

Анна Самохвалова
Директор зі зв'язків з громадськістю AbbVie в Росії і СНД
anna.samokhvalova@abbvie.com
8 (965) 115 88 61

Покажіть abbvie.ua

Сайт компанії AbbVie, до якого ви звернулися, призначений для мешканців певної країни або країн, як вказано на сайті. Тому сайт може містити інформацію про продукти, або про застосування цих продуктів, яка є не актуальною для інших країн або регіонів. Якщо ви звернулися до сайту, який розроблений для країни, в якій ви не проживаєте, зверніться до місцевого відділення AbbVie, щоб отримати відповідну інформацію про продукт, актуальний для країни вашого проживання.
Інтернет-сайт компанії AbbVie може містити інформацію мовою, відмінною від мови країни вашого проживання

Сайт AbbVie, до якого ви звернулися, може не відповідати розміру вашого екрану.

Ви хочете продовжити навигацію по сайту?

Exit abbvie.co.uk

The product-specific Internet site that you have requested is intended for the residents of a particular country or countries, as noted on that site. As a result, the site may contain information on pharmaceuticals and other products or uses of those products that are not approved in other countries or regions. If you are a resident of a country other than those to which the site is directed, please return to AbbVie.com or contact your local AbbVie affiliate to obtain the appropriate product information for your country of residence.

The product-specific Internet site that you have requested may not be optimized for your screen size.

Do you wish to continue to this product-specific site?

AXCOR121934c(2) - DECEMBER 2014

Exit abbvie.co.uk

Notice

The “Yes” link below will take you out of AbbVie family of websites

Links which take you out of AbbVie worldwide web sites are not under the control of AbbVie, and AbbVie are not responsible for the contents of any such site or any further links from such site. AbbVie is providing these links to you only as a convenience and the inclusion of any link does not imply endorsement of the linked site by AbbVie.

The Internet site that you have requested may not be optimized to your screen size.

Do you wish to leave this site?

Покинути abbvie.ua

Сторінка, на яку ви хочете перейти, призначена виключно для доступу медичних фахівців на території конкретної країни, як зазначено на сайті. Сторінка містить медичну інформацію, а також може містити інформацію про лікарські препарати, які не зареєстровані в інших країнах або регіонах. Натискаючи «ТАК», ви підтверджуєте, що є медичним спеціалістом, який здійснює діяльність на території України. Інтернет-сторінка, на яку ви хочете перейти, може не відповідати розміру вашого екрану.

Бажаєте продовжити?