Україна - українська
Виберіть країну

2015 рік

Благодійний фонд Velvet Hearts за підтримки компанії AbbVie в Україні проводить кампанію «Спасибі!», у межах якої мами дякують лікарям за їхню професійну допомогу й турботу про недоношених малюків

November 10, 2015

Київ, 10 листопада 2015 року – Благодійний фонд Velvet Hearts разом із мамами передчасно народжених дітей та за підтримки глобальної біофармацевтичної компанії AbbVie проводять кампанію «Спасибі!» в Україні, щоб подякувати неонатологам, реаніматологам, акушерам і медичним сестрам, які надають професійну допомогу, дарують тепло й увагу немовлятам, народженим раніше терміну, у перші дні та тижні їхнього життя.

У межах кампанії мами малюків, народжених передчасно, підготували й відправили листи подяки лікарям і медсестрам, які допомогли їхнім дітям вийти із зони ризику для життя та надали можливість для подальшого розвитку. До листа-подяки кожна мама додала дві світлини своєї дитини – відразу після народження і такої, якою вона виросла завдяки медичним фахівцям.

«Є люди, які здійснюють подвиги щодня. Ми переконані, що робота тих, від кого залежить здоровий розвиток дітей, народжених раніше терміну, гідна захоплення і суспільного визнання. Перші дні життя таких малюків є вкрай напруженими для батьків і для самих немовлят. Справді колосальну роль у цей час відіграє високий професіоналізм та оперативність дій медичних фахівців. Саме завдяки їм діти, що народжені зовсім неготовими до умов зовнішнього світу, отримують необхідну допомогу для повноцінного старту в житті. Сьогодні разом із батьками малюків, які вже вийшли із зони ризику, ми дякуємо лікарям і медичним сестрам за те, що вони подарували їм надію на здорове майбутнє», – коментує Олександра Балясна, представник фонду Velvet Hearts.

Щороку в світі 15 мільйонів немовлят народжується передчасно, при цьому кількість передчасних пологів зростає[1]. В Україні щороку передчасно народжується близько 20 тисяч малюків[2]. Зазвичай, такі діти схильні до різних захворювань, оскільки їхні органи ще не встигли остаточно сформуватися. Ризик розвитку ускладнень та появи захворювань, серед них й інфекційних, тим вище, чим раніше народжується дитина.

Одразу після появи передчасно народженого малюка на світ йому необхідно забезпечити особливий медичний догляд, включно з реанімаційними заходами, доти, доки системи органів не стануть достатньо розвиненими, щоб функціонувати без лікарської допомоги. Після виписки з пологового будинку така дитина потребує особливого догляду вдома відповідно до рекомендацій лікаря – аж до повної нормалізації процесу розвитку.

«Компанія AbbVie є давнім і активним учасником індустрії охорони здоров'я в Україні, і наші плани відповідають багатьом пріоритетам уряду в сфері охорони здоров'я, зокрема, в таких галузях, як збільшення тривалості життя українського суспільства, поліпшення стандартів лікування, профілактика і терапія соціально значущих захворювань. Недоношеність – це серйозна проблема, з якою сьогодні стикаються тисячі батьків в Україні й мільйони – в усьому світі. Важка праця та величезна робота акушерів, неонатологів, реаніматологів та медичних сестер, які значно впливають на життя передчасно народжених малюків у перші дні й тижні після народження, заслуговують на суспільну увагу та визнання, і саме на це спрямована кампанія «Спасибі!», яку підтримує компанія AbbVie», – розповідає Віталій Гордієнко, генеральний менеджер AbbVie в Україні.

У межах кампанії «Спасибі!» листи подяки відправлені 840 фахівцям 115 пологових будинків та перинатальних центрів у чотирнадцяти містах України.


Про фонд Velvet Hearts

Фонд Velvet Hearts – команда волонтерів, яких об'єднує дружба й переконання, що допомагати може кожен, незалежно від рівня прибутків, соціального статусу, професії, навичок, умінь або інших критеріїв. Фонд працює у чотирьох основних напрямках: допомога дітям, адресна допомога, літнім людям та тваринам. Підхід фонду в реалізації будь-якого проекту, в першу чергу, заснований на тому, щоб досягти бажаного результату, об'єднуючи можливості різних людей. Чимало проектів Velvet Hearts мали нульовий бюджет, при цьому вони істотно змінили чиєсь життя на краще. За час роботи фонду було реалізовано 17 благодійних проектів та проведено 33 заходи. Детальніше на сайті www.velvet-hearts.com

Про компанію AbbVie:

AbbVie – глобальна науково-дослідна біофармацевтична компанія, утворена в 2013 році шляхом відділення від компанії Abbott. Місія компанії – використовувати експертизу, досвід відданих справі працівників й унікальний підхід до інновацій для розвитку і виведення на ринок передових методів лікування, покликаних вирішити деякі з найбільш складних і серйозних захворювань у світі. Кількість працівників AbbVie та дочірньої компанії Pharmacyclics, що знаходиться в повній власності AbbVie, становить понад 28,000 осіб, лікарські препарати представлені на ринках понад 170 країн світу. За додатковою інформацією про компанію та її працівників, портфель препаратів і зобов'язання, будь ласка, звертайтеся за адресою www.abbvie.com. Стежте за новинами @abbvie в Twitter і вивчайте можливості кар'єри в AbbVie на сторінках компанії у Facebook або LinkedIn.
 

[1] Blencowe H., Cousens S. et al. Національні, регіональні та всесвітні оцінки народження недоношених дітей у 2012 році з тимчасовими тенденціями з 1990 року для обраних країн: систематичний аналіз і висновки. 2012.
The Lancet. Vol 379; 1262-1272

[2] http://www.umj.com.ua/article/79835/

Контакти для ЗМІ:

Ганна Самохвалова
Директор зі зв'язків із громадськістю AbbVie в Росії, Україні та СНД
anna.samokhvalova@abbvie.com
+7 965-115-88-61
Олександра Балясна
Представник фонду Velvet Hearts
o.balyasna@ranenko.com
+38050 335 37 97

Покажіть abbvie.ua

Сайт компанії AbbVie, до якого ви звернулися, призначений для мешканців певної країни або країн, як вказано на сайті. Тому сайт може містити інформацію про продукти, або про застосування цих продуктів, яка є не актуальною для інших країн або регіонів. Якщо ви звернулися до сайту, який розроблений для країни, в якій ви не проживаєте, зверніться до місцевого відділення AbbVie, щоб отримати відповідну інформацію про продукт, актуальний для країни вашого проживання.
Інтернет-сайт компанії AbbVie може містити інформацію мовою, відмінною від мови країни вашого проживання

Сайт AbbVie, до якого ви звернулися, може не відповідати розміру вашого екрану.

Ви хочете продовжити навигацію по сайту?

Exit abbvie.co.uk

The product-specific Internet site that you have requested is intended for the residents of a particular country or countries, as noted on that site. As a result, the site may contain information on pharmaceuticals and other products or uses of those products that are not approved in other countries or regions. If you are a resident of a country other than those to which the site is directed, please return to AbbVie.com or contact your local AbbVie affiliate to obtain the appropriate product information for your country of residence.

The product-specific Internet site that you have requested may not be optimized for your screen size.

Do you wish to continue to this product-specific site?

AXCOR121934c(2) - DECEMBER 2014

Exit abbvie.co.uk

Notice

The “Yes” link below will take you out of AbbVie family of websites

Links which take you out of AbbVie worldwide web sites are not under the control of AbbVie, and AbbVie are not responsible for the contents of any such site or any further links from such site. AbbVie is providing these links to you only as a convenience and the inclusion of any link does not imply endorsement of the linked site by AbbVie.

The Internet site that you have requested may not be optimized to your screen size.

Do you wish to leave this site?

Покинути abbvie.ua

Сторінка, на яку ви хочете перейти, призначена виключно для доступу медичних фахівців на території конкретної країни, як зазначено на сайті. Сторінка містить медичну інформацію, а також може містити інформацію про лікарські препарати, які не зареєстровані в інших країнах або регіонах. Натискаючи «ТАК», ви підтверджуєте, що є медичним спеціалістом, який здійснює діяльність на території України. Інтернет-сторінка, на яку ви хочете перейти, може не відповідати розміру вашого екрану.

Бажаєте продовжити?