Україна - українська
Виберіть країну

2015 рік

Біологічний препарат для лікування низки імуноопосередкованих захворювань схвалений до застосування для лікування хвороби Крона у дітей від 6 років в Україні

December 28, 2015

Результати клінічних досліджень показують, що застосування препарату забезпечує досягнення та подальше підтримання ремісії, профілактику рецидивів і ускладнень у дітей.

КИЇВ, 28 грудня 2015. AbbVie повідомляє про реєстрацію в Україні нового показання препарату для лікування ряду імуноопосередкованих захворювань – лікування хвороби Крона у дітей від 6 років. Раніше препарат в Україні був доступний для терапії лише дорослих пацієнтів із хворобою Крона.

Хвороба Крона (ХК) – важке, потенційно інвалідизуюче захворювання шлунково-кишкового тракту (ШКТ) імунної природи. Поширеність хвороби Крона в Європі становить до 322 випадків на 100 000 людей, і в останні роки спостерігається неухильна тенденція до зростання захворюваності.Близько третини всіх випадків ХК виявляються у віці до 20 років: 4% – у дітей у віці до 5 років, в 20% – у віці до 18 років із піком захворюваності в підлітковому віці. 1,2,3 У дітей спостерігається важчий перебіг захворювання з більш поширеним ураженням ШКТ, ніж у дорослих. 4ХК справляє негативний вплив на зріст і розвиток дітей, їхню якість життя, соціальний добробут, освіту, а в подальшому і на можливість працевлаштування та професійної діяльності.3,4 Унаслідок раннього початку захворювання є більша ймовірність хірургічного втручання в молодому віці.4

Через відсутність відповідних епідеміологічних досліджень, точних відомостей щодо захворюваності ХК в Україні немає. За даними ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України», ХК займає близько 5% в структурі захворювань кишечника5, але реальна поширеність патології у країні вища.

Денисова Маргарита Федорівна, д.м.н., професор, керівник відділення захворювань органів травлення у дітей ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України», віце-президент Асоціації педіатрів-гастроентерологів та нутриціологів України: «Біологічний препарат для лікування ряду імуноопосередкованих захворювань продемонстрував високу ефективність у лікуванні дорослих пацієнтів із хворобою Крона, і, за даними клінічних досліджень, має обнадійливі результати в досягненні й підтримці ремісії, профілактиці рецидивів та ускладнень у дітей. Хвороба Крона характеризується високими показниками захворюваності та маніфестації саме в дитячому віці, тому доступ цієї групи пацієнтів до перспективного інноваційного лікування відіграє вкрай важливу роль. Схвалення застосування препарату у дітей з хворобою Крона від 6 років, видані EMA в 2012 році та FDA в 2014 році, підтверджують сприятливий профіль безпеки цього препарату».

«Плани компанії AbbVie в Україні відповідають багатьом пріоритетам уряду в сфері охорони здоров'я. Ми розробляємо довгострокові стратегічні проекти і виводимо на ринок інноваційні препарати з метою поліпшення якості життя українських пацієнтів. Протягом багатьох років препарат доводить свою ефективність і безпеку в лікуванні таких серйозних захворювань як ревматоїдний артрит, псоріатичний артрит, анкілозуючий спондиліт, бляшковий псоріаз, ювенільний ідіопатичний артрит, хвороба Крона, виразковий коліт. Схвалення застосування препарату для лікування дітей із хворобою Крона в Україні дозволить зробити значний внесок у поліпшення стану здоров'я юних пацієнтів, які страждають від цього важкого захворювання і потребують інноваційної біологічної терапії», – розповідає Віталій Гордієнко, генеральний менеджер AbbVie в Україні.

Призначення препарату для лікування ряду імуноопосередкованих захворювань за показанням «хвороба Крона в дітей від 6 років» можливо з дати затвердження цього показання Міністерством охорони здоров'я України в серпні 2015 року.

Про AbbVie

AbbVie – глобальна науково-дослідна біофармацевтична компанія, утворена 2013 року шляхом відділення від компанії Abbott. Місія компанії – використовувати експертизу, досвід відданих справі працівників й унікальний підхід до інновацій для розвитку й виведення на ринок передових методів лікування, покликаних вирішити деякі з найбільш складних і серйозних захворювань у світі. Кількість працівників AbbVie та дочірньої компанії Pharmacyclics, що знаходиться в повній власності AbbVie, становить понад 28 000 осіб, лікарські препарати представлені на ринках понад 170 країн світу. За додатковою інформацією щодо компанії та її працівників, портфелю препаратів і зобов’язань, будь ласка, звертайтеся за адресою www.abbvie.com. Стежте за новинами @abbvie в Twitter і вивчайте можливості кар'єри в AbbVie на сторінках компанії у Facebook або LinkedIn.


1 Molodecky NA, Soon IS, Rabi DM, Ghali WA, Ferris M, Chernoff G, et al. Increasing incidence and prevalence of the inflammatory bowel diseases with time, based on systematic review. Gastroenterology2012;142:46-54.e42; quiz e30.

2 Baldassano RN, Piccoli DA. Inflammatory bowel disease in pediatric and adolescent patients. Gastroenterol Clin North Am 1999;28:445–58

3 Assche aet al. Journal of Crohn's and Colitis 2010; 4: 63–101

4 Ruemmele et al. Journal of Crohn's and Colitis 2014; 8 (10):1179-1207 Hyams et al. Clin Gastroenterol Nutr 2006;4;1118

5 Молчанов Д. Здоров'я України 2015; 1 (35): 10-11


Контакти для ЗМІ:

Анна Самохвалова
Директор зі зв'язків із громадськістю AbbVie в Росії, Україні та СНД
Anna.Samokhvalova@abbvie.com
+7 (965) 115 88 61

Покажіть abbvie.ua

Сайт компанії AbbVie, до якого ви звернулися, призначений для мешканців певної країни або країн, як вказано на сайті. Тому сайт може містити інформацію про продукти, або про застосування цих продуктів, яка є не актуальною для інших країн або регіонів. Якщо ви звернулися до сайту, який розроблений для країни, в якій ви не проживаєте, зверніться до місцевого відділення AbbVie, щоб отримати відповідну інформацію про продукт, актуальний для країни вашого проживання.
Інтернет-сайт компанії AbbVie може містити інформацію мовою, відмінною від мови країни вашого проживання

Сайт AbbVie, до якого ви звернулися, може не відповідати розміру вашого екрану.

Ви хочете продовжити навигацію по сайту?

Exit abbvie.co.uk

The product-specific Internet site that you have requested is intended for the residents of a particular country or countries, as noted on that site. As a result, the site may contain information on pharmaceuticals and other products or uses of those products that are not approved in other countries or regions. If you are a resident of a country other than those to which the site is directed, please return to AbbVie.com or contact your local AbbVie affiliate to obtain the appropriate product information for your country of residence.

The product-specific Internet site that you have requested may not be optimized for your screen size.

Do you wish to continue to this product-specific site?

AXCOR121934c(2) - DECEMBER 2014

Exit abbvie.co.uk

Notice

The “Yes” link below will take you out of AbbVie family of websites

Links which take you out of AbbVie worldwide web sites are not under the control of AbbVie, and AbbVie are not responsible for the contents of any such site or any further links from such site. AbbVie is providing these links to you only as a convenience and the inclusion of any link does not imply endorsement of the linked site by AbbVie.

The Internet site that you have requested may not be optimized to your screen size.

Do you wish to leave this site?

Покинути abbvie.ua

Сторінка, на яку ви хочете перейти, призначена виключно для доступу медичних фахівців на території конкретної країни, як зазначено на сайті. Сторінка містить медичну інформацію, а також може містити інформацію про лікарські препарати, які не зареєстровані в інших країнах або регіонах. Натискаючи «ТАК», ви підтверджуєте, що є медичним спеціалістом, який здійснює діяльність на території України. Інтернет-сторінка, на яку ви хочете перейти, може не відповідати розміру вашого екрану.

Бажаєте продовжити?