Україна - українська
Виберіть країну

2016 рік

«ВІЛ-позитивні жінки» за підтримки компанії AbbVie в Україні продовжують інформаційний проект «Якщо ти позитивна»

February 16, 2016

У 2016 році ВІЛ-позитивні жінки України зможуть взяти участь в освітніх заходах, творчих майстер-класах, дискусійних клубах і конкурсах у межах інформаційного проекту "Якщо ти позитивна»

  • Україна продовжує залишатися регіоном із високим рівнем поширення ВІЛ інфекції серед країн Центральної Азії та Східної Європи
  • Лише кожна друга ВІЛ-інфікована людина знає про свій статус і звертається за допомогою до медичного закладу 1
  • Жінки є найбільш швидко зростаючою йуразливою групою серед ВІЛ-позитивних людей2,3
  • ВІЛ-позитивні жінки можуть розраховувати на підтримку у межах проекту «Якщо ти позитивна»

КИЇВ, 16 лютого 2016 р. У 2016 році в усіх регіонах України організація «ВІЛ-позитивні жінки» за підтримки глобальної біофармацевтичної компанії AbbVie продовжить спільний інформаційний проект «Якщо ти позитивна», у межах якого проведе освітні та творчі заходи для жінок, які живуть із ВІЛ. Планується, що заходи буде присвячено знаменним датам: 8 Березня (Міжнародному дню прав жінок), 7 квітня (Дню здоров'я), 28 травня (Міжнародному дню дій за жіноче здоров'я), 15 жовтня (Дню сільських жінок), 1 грудня (Дню боротьби зі СНІДом). Учасниками проекту стануть жінки, що вже давно живуть із діагнозом ВІЛ, а також ті жінки, яким цей діагноз було поставлено нещодавно.

У ході дискусійних клубів учасниці зможуть поспілкуватися з медичними фахівцями, обговорити питання, пов'язані з темою ВІЛ, відвідати спеціальні майстер-класи зі здорового способу життя, догляду за собою, творчої арт-терапії, а також взяти участь у конкурсах на найяскравіші особисті історії.

Окрім того, у межах проекту буде підготовлено спеціальні матеріали з необхідною та корисною інформацією для ВІЛ-позитивних жінок. Усі матеріали будуть доступні в ресурсному онлайн-центрі, який розташовано на сторінці проекту «Якщо ти позитивна» в Інтернеті (www.women-union.org.ua). Також на цій сторінці розміщуватимуться анонси та новини про заплановані заходи, майстер-класи та конкурси.

За оцінкою ВООЗ / ЮНЕЙДС, Україна продовжує залишатися регіоном із високим рівнем поширення ВІЛ серед країн Центральної Азії та Східної Європи1. Аналіз ситуації щодо ВІЛ / СНІДу свідчить про те, що контроль над епідемією здійснюється не повною мірою: лише кожна друга ВІЛ-інфікована людина знає про свій статус і звертається до медичного закладу; відзначається високий відсоток позитивних результатів серед донорів крові, насамперед первинних; не зменшується частка дітей із вродженою ВІЛ-інфекцією. Кількість людей, що живуть із ВІЛ, в Україні, які перебувають під наглядом у закладах охорони здоров'я, на 1 січня 2015 року склала понад 131 тис. пацієнтів.1

Частка жінок серед усіх ВІЛ-позитивних людей у світі постійно зростає, і на сьогоднішній день жінки складають близько половини всіх ВІЛ-інфікованих дорослих.2 При цьому ризик інфікування ВІЛ у дівчат і молодих жінок віком 15-24 років удвічі вище, ніж у хлопчиків і чоловіків тієї ж вікової категоріі.3 ВІЛ є головною причиною смерті жінок репродуктивного віку в усьому світі. Проте останніми роками у зв'язку з розширенням доступу до лікування тривалість життя жінок з ВІЛ-інфекцією значно збільшується.2  Жінки, що живуть із ВІЛ, потребують особливої уваги з боку системи охорони здоров'я, оскільки в них ускладнюється ведення вагітності, підвищується ризик розвитку раку шийки матки, передчасної менопаузи й остеопорозу.4

«На жаль, на сьогоднішній день жінки є найбільш швидко зростаючої і уразливою групою серед ВІЛ-позитивних людей. Надання підтримки та підвищення рівня інформованості про доступ до лікування для цих пацієнтів – одне з ключових завдань, вирішення якого дозволить зменшити темпи поширення інфекції, - розповідає Аліна Ярославська, член правління організації «ВІЛ-позитивні жінки». – Проект «Якщо ти позитивна» націлений на вирішення такої важливої проблеми, як недостатня підтримка ВІЛ-позитивних жінок. Найкраще, що ми можемо зробити для них – це показати, що навіть після визначення діагнозу можна вести звичайний спосіб життя й не залежати від свого захворювання».

«AbbVie в Україні є довгостроковим партнером суспільства і системи охорони здоров'я, наша місія – значно впливати на життя пацієнтів у всьому світі, й підтримка ВІЛ-позитивних пацієнтів в Україні є одним з наших важливих стратегічних завдань. AbbVie підтримує проект «Якщо ти позитивна» другий рік поспіль, і ми сподіваємося, що разом із нашими партнерами ми зможемо зробити внесок у зниження стигматизації ВІЛ-позитивних жінок і надати їм важливої інформаційної підтримки», – розповідає Віталій Гордієнко, генеральний менеджер AbbVie в Україні.

Про AbbVie

AbbVie — глобальна науково-дослідницька біофармацевтична компанія, утворена в 2013 році шляхом відділення від компанії Abbott. Місія компанії – використовувати досвід і залученість її

співробітників, а також унікальний підхід до інновацій для розвитку і виведення на ринок передових методів лікування, покликаних боротися з деякими з найбільш складних і серйозних захворювань у світі. Кількість працівників AbbVie та дочірньої компанії Pharmacyclics, що знаходиться в повній власності AbbVie, становить понад 28 000 осіб, лікарські препарати представлені на ринках понад 170 країн світу. За додатковою інформацією про компанію та її співробітників, портфель препаратів і зобов'язання, будь ласка, звертайтеся за адресою www.abbvie.com. Стежте за новинами @abbvie в Twitter і вивчайте можливості кар'єри в AbbVie на сторінках компанії у Facebook або LinkedIn.

Про організацію «ВІЛ-позитивні жінки»

Ми, жінки, яких торкнулася епідемія ВІЛ / СНІД, об'єднуємося для створення рівних можливостей та участі у прийнятті рішень на всіх рівнях із метою формування активної життєвої та громадянської позиції через: розвиток лідерства, натхнення, підвищення компетентності; забезпечення рівного доступу до якісних послуг.


Контакти для ЗМІ:

Анна Самохвалова
Директор зі зв'язків з громадськістю AbbVie в Росії, Україні та СНД
anna.samokhvalova@abbvie.com
+7 965-115-88-61

Координатор проекту від організації «ВІЛ-позитивні жінки»
Аліна Ярославська
linayaroslavska@gmail.com
+38 (067) 630 35 34


Література:

  1. ВІЛ-інфекція в Україні // Інформаційний бюлетень, № 43, 2015 © Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України
  2. WHO, UNICEF and UNAIDS. Global HIV/AIDS Response – Epidemic update and health sector progress towards Universal Access – Progress Report 2011
  3. WHO Fact sheet 334. Women's Health (updated September 2013, accessed December 2015)
  4. U.S. DHHS, HRSA. Guide for HIV/AIDS Clinical Care – 2014 Edition. Rockville, MD: U.S. Department of Health and Human Services, 2014

Покажіть abbvie.ua

Сайт компанії AbbVie, до якого ви звернулися, призначений для мешканців певної країни або країн, як вказано на сайті. Тому сайт може містити інформацію про продукти, або про застосування цих продуктів, яка є не актуальною для інших країн або регіонів. Якщо ви звернулися до сайту, який розроблений для країни, в якій ви не проживаєте, зверніться до місцевого відділення AbbVie, щоб отримати відповідну інформацію про продукт, актуальний для країни вашого проживання.
Інтернет-сайт компанії AbbVie може містити інформацію мовою, відмінною від мови країни вашого проживання

Сайт AbbVie, до якого ви звернулися, може не відповідати розміру вашого екрану.

Ви хочете продовжити навигацію по сайту?

Exit abbvie.co.uk

The product-specific Internet site that you have requested is intended for the residents of a particular country or countries, as noted on that site. As a result, the site may contain information on pharmaceuticals and other products or uses of those products that are not approved in other countries or regions. If you are a resident of a country other than those to which the site is directed, please return to AbbVie.com or contact your local AbbVie affiliate to obtain the appropriate product information for your country of residence.

The product-specific Internet site that you have requested may not be optimized for your screen size.

Do you wish to continue to this product-specific site?

AXCOR121934c(2) - DECEMBER 2014

Exit abbvie.co.uk

Notice

The “Yes” link below will take you out of AbbVie family of websites

Links which take you out of AbbVie worldwide web sites are not under the control of AbbVie, and AbbVie are not responsible for the contents of any such site or any further links from such site. AbbVie is providing these links to you only as a convenience and the inclusion of any link does not imply endorsement of the linked site by AbbVie.

The Internet site that you have requested may not be optimized to your screen size.

Do you wish to leave this site?

Покинути abbvie.ua

Сторінка, на яку ви хочете перейти, призначена виключно для доступу медичних фахівців на території конкретної країни, як зазначено на сайті. Сторінка містить медичну інформацію, а також може містити інформацію про лікарські препарати, які не зареєстровані в інших країнах або регіонах. Натискаючи «ТАК», ви підтверджуєте, що є медичним спеціалістом, який здійснює діяльність на території України. Інтернет-сторінка, на яку ви хочете перейти, може не відповідати розміру вашого екрану.

Бажаєте продовжити?