Україна - українська
Виберіть країну

2016 рік

Співробітники компанії AbbVie в Україні допомогли тим, хто потребує підтримки, в рамках глобальної волонтерської програми «Тиждень можливостей»

August 10, 2016
  • У третій щорічній програмі "Тиждень можливостей" взяли участь 5 500 Співробітників компанії AbbVie з більш ніж 50 країн світу, присвятивши більше 25 000 годин участі в сервісних соціальних проектах для місцевих громад
  • 50 співробітників AbbVie в Україні присвятили 117 годин волонтерській роботі, щоб зробити значний вплив на життя пацієнтів


КИЇВ
, 10 серпня, 2016 р. - Глобальна біофармацевтична компанія AbbVie та її партнери організували третю щорічну волонтерську програму «Тиждень можливостей», в якій взяли участь більше 5 500 співробітників. Всі разом співробітники присвятили більше 25 000 годин волонтерській роботі, щоб допомогти тим, хто потребує допомоги, в кожній з країн проведення волонтерської програми. Співробітники AbbVie в Україні також взяли участь в програмі «Тиждень можливостей», організувавши заходи з підтримки пацієнтів різного віку - від недоношених дітей до літніх людей. Колеги добилися значних результатів: 50 співробітників присвятили 117 годин волонтерській роботі, щоб зробити значний вплив на життя пацієнтів.

Волонтерський тиждень в Україні був відкритий майстер-класом по в'язанню іграшкових восьминогів для недоношених дітей. Зв’язані іграшки мама недоношеної дитини носить на тілі протягом деякого часу, потім іграшка передається у відділення інтенсивної терапії перинатального центру. Виділяючи материнський запах, іграшка заспокоює дитину і допомагає зміцнити зв'язок між немовлям і матір'ю, коли її немає поруч.

Співробітники AbbVie допомогли привести в порядок двір хоспісу в Київському онкологічному центрі. Волонтери фарбували паркан, садили квіти і прибирали територію. Також волонтери провели вечір в Київському центрі соціального обслуговування, розташованому в Оболонському районі: вони надавали емоційну підтримку людям похилого віку, розмовляючи з ними, разом грали на гітарі і співали пісні.

«Здійснюючи діяльність в Україні протягом багатьох років, компанія AbbVie залишається довгостроковим і надійним партнером для місцевих громад, допомагає забезпечити потреби в сфері охорони здоров'я. Беручи участь в глобальній волонтерській програмі AbbVie «Тиждень можливостей», кожний з наших співробітників прагне надати особисту підсильну допомогу місцевій громаді на добровільних засадах. Ми впевнені, що ці спільні зусилля матимуть значний позитивний вплив на життя тих, хто потребує допомоги», – коментує Віталій Гордієнко, генеральний менеджер AbbVie в Україні.

AbbVie запустила глобальну волонтерську програму «Тиждень можливостей» в 2014 році. Тоді велика частина соціальних проектів була реалізована в Північному Чикаго, штат Іллінойс, США, де знаходиться головний офіс компанії. Компанія розширила програму в 2015 році, коли співробітники її філій в 45 країнах світу добровільно посвятили більше 17 000 годин допомозі некомерційним організаціям, які проводять проекти з покращення життя місцевих громад. Цього року програма включає реалізацію сервісних соціальних проектів в більш ніж 50 країнах, спрямованих в основному на поліпшення освіти і підвищення рівня грамотності у дітей, які мають потребу в цьому, шляхом оновлення шкільних приміщень, бібліотек та інших навчальних просторів.

Про AbbVie

AbbVie — глобальна науково-дослідницька біофармацевтична компанія, створена в 2013 році шляхом відділення від компанії Abbott. Місія компанії - використовувати досвід відданих справі працівників і унікальний підхід до інновацій для розвитку і виведення на ринок передових методів лікування, покликаних вирішити деякі з найскладніших і найбільш серйозних захворювань в світі.  Кількість працівників AbbVie і дочірньої компанії Pharmacyclics, що знаходиться в повній власності AbbVie, становить понад 28 000 осіб, лікарські препарати представлені на ринках більше 170 країн світу. За додатковою інформацією про компанію і її співробітників, портфелі препаратів і зобов'язання, будь ласка, звертайтеся за адресою www.abbvie.com. Слідкуйте за новинами @abbvie в Twitter і вивчайте кар'єрні можливості в AbbVie на сторінках компанії в Facebook або LinkedIn.


За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

Анна Самохвалова
Директор зі зв'язків з громадськістю AbbVie в Росії, Україні та СНД
anna.samokhvalova@abbvie.com
+7 965-115-88-61

Покажіть abbvie.ua

Сайт компанії AbbVie, до якого ви звернулися, призначений для мешканців певної країни або країн, як вказано на сайті. Тому сайт може містити інформацію про продукти, або про застосування цих продуктів, яка є не актуальною для інших країн або регіонів. Якщо ви звернулися до сайту, який розроблений для країни, в якій ви не проживаєте, зверніться до місцевого відділення AbbVie, щоб отримати відповідну інформацію про продукт, актуальний для країни вашого проживання.
Інтернет-сайт компанії AbbVie може містити інформацію мовою, відмінною від мови країни вашого проживання

Сайт AbbVie, до якого ви звернулися, може не відповідати розміру вашого екрану.

Ви хочете продовжити навигацію по сайту?

Exit abbvie.co.uk

The product-specific Internet site that you have requested is intended for the residents of a particular country or countries, as noted on that site. As a result, the site may contain information on pharmaceuticals and other products or uses of those products that are not approved in other countries or regions. If you are a resident of a country other than those to which the site is directed, please return to AbbVie.com or contact your local AbbVie affiliate to obtain the appropriate product information for your country of residence.

The product-specific Internet site that you have requested may not be optimized for your screen size.

Do you wish to continue to this product-specific site?

AXCOR121934c(2) - DECEMBER 2014

Exit abbvie.co.uk

Notice

The “Yes” link below will take you out of AbbVie family of websites

Links which take you out of AbbVie worldwide web sites are not under the control of AbbVie, and AbbVie are not responsible for the contents of any such site or any further links from such site. AbbVie is providing these links to you only as a convenience and the inclusion of any link does not imply endorsement of the linked site by AbbVie.

The Internet site that you have requested may not be optimized to your screen size.

Do you wish to leave this site?

Покинути abbvie.ua

Сторінка, на яку ви хочете перейти, призначена виключно для доступу медичних фахівців на території конкретної країни, як зазначено на сайті. Сторінка містить медичну інформацію, а також може містити інформацію про лікарські препарати, які не зареєстровані в інших країнах або регіонах. Натискаючи «ТАК», ви підтверджуєте, що є медичним спеціалістом, який здійснює діяльність на території України. Інтернет-сторінка, на яку ви хочете перейти, може не відповідати розміру вашого екрану.

Бажаєте продовжити?