Україна - українська
Виберіть країну

2017 рік

Біологічна терапія приносить нові можливості зберегти зір пацієнтам з неінфекційним запаленням судинної оболонки ока

May 18, 2017
  • Біологічний препарат для лікування низки імуноопосередкованих захворювань Humira® (адалімумаб) отримав схвалення Міністерства охорони здоров'я України для лікування неінфекційного інтермедіарного, заднього і панувеїту у дорослих пацієнтів
  • Ці захворювання є 5-ою за поширеністю причиною втрати зору в розвинених країнах1
  • В 10% випадків пацієнти стають повністю сліпими2


КИЇВ
, 18 травня 2017 року – Глобальна біофармацевтична компанія AbbVie повідомляє про те, що Міністерство охорони здоров'я України схвалило нове показання до застосування препарату для лікування низки імуноопосередкованих захворювань Humira® (адалімумаб): лікування неінфекційного інтермедіарного, заднього і панувеїту у дорослих пацієнтів, які не відповідали на терапію кортикостероїдами, яким необхідно знизити дозу кортикостероїдів, за наявності непереносимості або медичних протипоказань до терапії кортикостероїдами.

Увеїт - це збірна назва групи захворювань, що пов'язані із запаленням судинної оболонки ока (грецькою мовою «uvea»). Вони можуть розвинутися в будь-якому віці, проте найчастіше виникають у людей працездатного віку від 20 до 50 років. Серед ускладнень захворювання - розвиток закритокутової форми глаукоми, катаракта, дистрофія та інфаркт сітківки, набряк диска зорового нерва та інші. Більш того, пацієнти з увеїтами в 50% випадків стають частково сліпими, а в 10% - повністю втрачають зір345, стаючи серйозним тягарем для охорони здоров'я, економіки і суспільства в цілому.

Оксана Вітовська, д.м.н., професор, завідуюча кафедрою офтальмології Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, заслужений лікар України, головний офтальмолог МОЗ України: «Увеїти, захворювання судинної оболонки ока, можуть бути причиною зниження зору і навіть сліпоти. Як правило, воно виникає при несвоєчасній діагностиці і неадекватному лікуванні захворювання. Завдання офтальмологів - вчасно розпізнати хворобу, виявити причини і призначити ефективне лікування. І з цієї точки зору нам дуже важлива співпраця з суміжними спеціалістами - ревматологами, інфекціоністами, імунологами. Застосування сучасних засобів лікування неінфекційних увеїтів може стати ефективним методом профілактики сліпоти в результаті увеїтів».

Неінфекційні увеїти, розвиток яких не пов'язаний з діяльністю бактерій, більше ніж у 50% випадків виникають на фоні таких системних аутоімунних захворювань, як системний червоний вовчак, виразковий коліт, анкілозуючий спондиліт, хвороба Крона та інших аналогічних хвороб6. До факторів ризику також відносять генетичну схильність, інфекційні захворювання, травми ока в минулому, а також куріння7,8,9.

Ірина Головач, д.м.н., професор, керівник центру ревматології клінічної лікарні «Феофанія» (Київ): «До цього часу пацієнти з неінфекційними формами увеїту перебували на тривалій терапії кортикостероїдами, яка вимагає ретельного спостереження внаслідок великої кількості побічних ефектів. На жаль, не для всіх пацієнтів ця терапія була ефективна. Тому ми вітаємо появу в офтальмологічній практиці інноваційних препаратів, який добре зарекомендували себе в інших терапевтичних сферах. Тепер наші пацієнти із запаленням судинної оболонки ока отримають нову надію зберегти зір».

Біологічний препарат Humira® отримав схвалення до застосування для лікування у дорослих пацієнтів неінфекційного панувеїту (ураження всієї слизової оболонки ока), заднього увеїту (ураження, в основному, сітківки та зорового нерва) та інтермедіарного увеїту (запалення, що локалізується в плоскій частині війкового тіла, периферії сітківки й передніх відділах скловидного тіла ока) з боку FDA (Управління США з контролю за якістю продуктів і лікарських засобів) в кінці червня 2016 року.

Ефективність та безпека препарату Humira® для лікування неінфекційного панувеїту, заднього увеїту та інтермедіарного увеїту у дорослих пацієнтів вивчалися в ході проведення двох великих клінічних досліджень. У дослідженні VISUAL 1, в якому брали участь пацієнти з активними, такими, що загрожують втратою зору, неінфекційними інтермедіарними, задніми або панувеїтами, було продемонстровано, що застосування адалімумабу асоціюється зі значно меншим ризиком загострень увеїту10. За допомогою препарату Humira® без супутньої гормональної підтримки контролювалися множинні аспекти запалення. У дослідженні VISUAL 2 у пацієнтів з неактивними неінфекційними інтермедіарними, задніми або панувеїтами, які отримували системні кортикостероїди (КС), препарат Humira® значно знижував ризик загострень увеїту або втрати зору після відміни кортикостероїдів (КС)11.

«AbbVie в Україні прагне забезпечити доступ пацієнтів до передових методів лікування, які довели свою ефективність та безпеку в ході міжнародних досліджень і в медичній практиці. Ми раді, що розширення показання до застосування нашого біологічного препарату, який протягом багатьох років доводить свою ефективність для терапії ревматоїдного, ювенільного ідіопатичного і псоріатичного артритів, анкілозуючого спондиліту, бляшкового псоріазу, хвороби Крона і виразкового коліту, тепер дозволить поліпшити стан здоров'я пацієнтів з неінфекційними формами увеїту, які потребують інноваційної біологічної терапії,» – коментує Віталій Гордієнко, генеральний менеджер AbbVie в Україні

Призначення препарату Humira® за показаннями «лікування неінфекційного інтермедіарного, заднього і панувеїту у дорослих пацієнтів, які не відповідали на терапію кортикостероїдами, яким необхідно знизити дозу кортикостероїдів, за наявності непереносимості або медичних протипоказань до терапії кортикостероїдами» можливе з дати затвердження цього показання Міністерством охорони здоров'я України від 9 березня 2017 року. 

Біологічний препарат Humira® також схвалений для застосування в Україні за показаннями «лікування ревматоїдного артриту, ювенільного ревматоїдного артриту, псоріатичного артриту, анкілозуючого спондиліту, хвороби Крона, бляшкового псоріазу».


Про AbbVie

AbbVie — глобальна науково-дослідна біофармацевтична компанія, віддана розробці інноваційної терапії для лікування деяких з найскладніших захворювань у світі. Місія компанії - використовувати експертизу, досвід відданих справі працівників і унікальний підхід до інновацій для розвитку і виведення на ринок передових методів лікування, в першу чергу, в сфері імунології, онкології, вірусології та неврології. Співробітники компанії AbbVie щодня працюють в 75 країнах світу для вдосконалення рішень для охорони здоров'я. За додатковою інформацією про компанію звертайтеся за адресою www.abbvie.com, слідкуйте за новинами @abbvie в Twitter, Facebook або LinkedIn.

 

[1] Durrani Om et al. Br J Ophthalmol 2004; 88 (9): 1159-62

[2] Brault MW et al. MMWR 2009; 58 (16): 421-6

[3] Miserocchi et al. Eur J Ophthalmol 2013; 23 (5): 705-17

[4] Rothova A et al. Br J Ophthalmol 1996; 80 (4): 332 – 6

[5] Vavvas D and Foster CS Int Ophthalmol Clin 2004; 44(3): 187-203

[6] Prete M, Guerriero S, Dammacco R, et al. Autoimmune uveitis: a retrospectrive analysis of 104 patients from a tertiary reference center. J Ophthalmic Inflamm Infect. 2014; 4:17.

[7] Yang MM, Lai TY, Luk FO, Pang CP. The roles of genetic factors in uveitis and their clinical significance. Retina. 2014;34(1):1-11.

[8] Caspi RR. A look at autoimmunity and inflammation in the eye. J Clin Invest. 2010;120(9):3073-3083.

[9] Lin P, Loh AR, Margolis TP, Acharya NR. Cigarette Smoking as a Risk Factor for Uveitis. Ophthalmology. 2010;117(3):585-590.

[10] Jaffe G, et al. N Engl J Med 2016;375:932-43

[11] Nguyen Q, et al. Lancet 2016; 388: 1183–92
 

Контакти для ЗМІ: 

Анна Самохвалова
Директор зі зв'язків з громадськістю AbbVie в Росії, Україні та СНД
Anna.Samokhvalova@abbvie.com
+7 (965) 115 88 61

Покажіть abbvie.ua

Сайт компанії AbbVie, до якого ви звернулися, призначений для мешканців певної країни або країн, як вказано на сайті. Тому сайт може містити інформацію про продукти, або про застосування цих продуктів, яка є не актуальною для інших країн або регіонів. Якщо ви звернулися до сайту, який розроблений для країни, в якій ви не проживаєте, зверніться до місцевого відділення AbbVie, щоб отримати відповідну інформацію про продукт, актуальний для країни вашого проживання.
Інтернет-сайт компанії AbbVie може містити інформацію мовою, відмінною від мови країни вашого проживання

Сайт AbbVie, до якого ви звернулися, може не відповідати розміру вашого екрану.

Ви хочете продовжити навигацію по сайту?

Exit abbvie.co.uk

The product-specific Internet site that you have requested is intended for the residents of a particular country or countries, as noted on that site. As a result, the site may contain information on pharmaceuticals and other products or uses of those products that are not approved in other countries or regions. If you are a resident of a country other than those to which the site is directed, please return to AbbVie.com or contact your local AbbVie affiliate to obtain the appropriate product information for your country of residence.

The product-specific Internet site that you have requested may not be optimized for your screen size.

Do you wish to continue to this product-specific site?

AXCOR121934c(2) - DECEMBER 2014

Exit abbvie.co.uk

Notice

The “Yes” link below will take you out of AbbVie family of websites

Links which take you out of AbbVie worldwide web sites are not under the control of AbbVie, and AbbVie are not responsible for the contents of any such site or any further links from such site. AbbVie is providing these links to you only as a convenience and the inclusion of any link does not imply endorsement of the linked site by AbbVie.

The Internet site that you have requested may not be optimized to your screen size.

Do you wish to leave this site?

Покинути abbvie.ua

Сторінка, на яку ви хочете перейти, призначена виключно для доступу медичних фахівців на території конкретної країни, як зазначено на сайті. Сторінка містить медичну інформацію, а також може містити інформацію про лікарські препарати, які не зареєстровані в інших країнах або регіонах. Натискаючи «ТАК», ви підтверджуєте, що є медичним спеціалістом, який здійснює діяльність на території України. Інтернет-сторінка, на яку ви хочете перейти, може не відповідати розміру вашого екрану.

Бажаєте продовжити?