Україна - українська
Виберіть країну

AbbVie в світі

AbbVie – це біофармацевтична компанія, повністю сфокусована на дослідженнях і розробках. Ми компанія, яка прагне вирішити найсерйозніші проблеми охорони здоров'я. Ми йдемо далі, ніж просто лікування захворювань - ми прагнемо мати значний вплив на життя людей.

Чим ми займаємося

По всьому світу AbbVie об'єднує 29 000 фахівців у сфері наукових досліджень і розробок, виробництва, комунікацій і регуляторних питань. Ми розробляємо і впроваджуємо нові підходи до вирішення сучасних проблем охорони здоров'я - від загрозливих для життя станів до хронічних захворювань.

Ми застосовуємо багаторічний досвід у сфері досліджень та розробок і наукові знання, щоб знайти підходи для деяких з тих захворювань, які важко піддаються лікуванню. Ми постійно працюємо над створенням рішень, які йдуть далі, ніж просто лікування захворювань: вони мають позитивний вплив на життя пацієнтів, суспільство і розвиток науки.


Наша місія

Створити інноваційну, орієнтовану на пацієнта, світову біофармацевтичну компанію, здатну демонструвати стабільно високі фінансові показники за рахунок безперервного виведення на ринок новітніх лікарських препаратів.

Наша місія незмінна з моменту створення компанії. Поєднання інновацій і комерційного потенціалу компанії дозволяють виводити на ринок продукти, які змінюють парадигму терапії і приносять користь пацієнтам і системі охорони здоров'я в цілому.

Співробітники компанії по всьому світу поділяють місію – значною мірою впливати на життя пацієнтів.


Наша історія

Наша історія бере свій початок 125 років тому.

У 2013 році, незважаючи на загальну спадщину і величезний потенціал для спільного розвитку, компанія AbbVie вийшла на ринок окремо від компанії Abbott.

Ім'я компанії, AbbVie, відображує зв'язок з минулим і майбутнім. З 2013 року AbbVie - це біофармацевтична компанія, яка поєднує стабільність, ресурси й комерційні можливості фармацевтичної компанії з фокусом і біотехнологічною культурою.

29 000 співробітників по всьому світу щодня працюють над наданням пацієнтам значної переваги в лікуванні хвороб, а також над забезпеченням доступу до препаратів і методик, що змінюють саму парадигму терапії захворювань.

«Наша 125-річна спадщина є джерелом усталених цінностей для компанії AbbVie. Це визначає наш шлях, наш підхід до взаємодії з пацієнтами й колегами у всьому світі, нашу стратегію і бізнес. Цінності визначають ключовий фокус нашої роботи - турботу про пацієнтів і наших співробітників» - Річард А. Гонзалез, голова ради директорів і головний виконавчий директор

Наука: розробляючи кращі рішення для серйозних проблем світової охорони здоров'я

Дослідження й інновації - основа нашого бізнесу. Ми вдосконалюємо передову науку, використовуючи динамічний підхід і партнерства. Це дозволяє нам розробляти найкращі рішення для серйозних проблем світової охорони здоров'я.

Наш пріоритет - це дослідження, розробка і виведення на ринок лікарських препаратів у тих терапевтичних сферах, де у нас є експертиза і доведений успішний досвід. Ці сфери охоплюють:

 • Імунологію
 • Онкологію
 • Неврологію
 • Вірусологію
 • Загальну медицинуПацієнти: роблячи значний вплив

Ми співпрацюємо з колегами по галузі, вченими, клінічними експертами, практикуючими лікарями, державними та пацієнтськими організаціями, щоб розуміти шлях пацієнта. Це надихає нас на розробку і впровадження нових рішень, які змінюють парадигму лікування захворювань.

Партнерства: змінюючи світ загальними зусиллями

Партнери AbbVie поділяють нашу відданість пошуку рішень для найсерйозніших світових потреб охорони здоров'я. Співпраця з партнерами по індустрії, з університетами й клінічними експертами, з державними й пацієнтськими організаціями допомагає нам у пошуку нових рішень для пацієнтів. Ми працюємо разом, об'єднуємо зусилля, ідеї, експертизу і ресурси, для поліпшення якості життя пацієнтів.

Наші пріоритети 

 • Безперервна розробка інноваційних лікарських засобів

  Використання інноваційних препаратів надає переконливі переваги для терапії пацієнтів, поліпшення клінічних показників і економічну цінність. До 2020 року ми плануємо вивести на ринок 20 нових продуктів або показань, які дозволять поліпшити стандарти лікування і задовольнять потреби пацієнтів.

 • Розширення доступу до препаратів

  Ґрунтуючись на наших лідерських позиціях, ми продовжуватимемо виводити інноваційні лікарські препарати на ринки різних країн світу. Наш значний досвід і експертиза - запорука нашого успіху.

 • Розвиток корпоративної культури

  Залучення і розвиток ключових талантів - частина нашої стратегії. Ми досягаємо цього шляхом вдосконалення культури інновацій, що дозволяє мати значний вплив.

 

Люди. Ентузіазм. Можливості.

У AbbVie ми поєднали сучасну науку, глобальні можливості, свій ентузіазм та експертизу, щоб мати значний вплив на життя пацієнтів.

Культура: розвиваючи інновації і відкриття

AbbVie об'єднує людей - представників різних культур і співтовариств, для яких ми працюємо в усьому світі. Для всіх нас робота в AbbVie - це більше, ніж просто робота. У нас єдина мета - поліпшити життя людей в усьому світі. Коли йдеться про здоров'я й благополуччя пацієнтів, кращі ідеї мають бути завжди почутими.

Відповідальність: ентузіазм в роботі, відповідальність в діях

У AbbVie для нас важливий результат нашої роботи і те, як ми його досягаємо. Ми йдемо далі, ніж просто лікування захворювань, використовуючи наші ресурси для поліпшення охорони здоров'я і життя спілок.


abbvie_6586

Чим ми займаємося

По всьому світу AbbVie об'єднує 29 000 фахівців у сфері наукових досліджень і розробок, виробництва, комунікацій і регуляторних питань. Ми розробляємо і впроваджуємо нові підходи до вирішення сучасних проблем охорони здоров'я - від загрозливих для життя станів до хронічних захворювань.

Ми застосовуємо багаторічний досвід у сфері досліджень та розробок і наукові знання, щоб знайти підходи для деяких із захворювань, які важко піддаються лікуванню. Ми постійно працюємо над створенням рішень, які йдуть далі, ніж просто лікування захворювань: вони мають позитивний вплив на життя пацієнтів, суспільство і розвиток науки.


4.1_A_CEO

 

 

«Наша 125-річна спадщина є джерелом усталених цінностей для компанії AbbVie. Це визначає наш шлях, наш підхід до взаємодії з пацієнтами й колегами у всьому світі, нашу стратегію і бізнес. Цінності визначають головний фокус нашої роботи - турботу про пацієнтів і наших співробітників» - Річард А. Гонзалез, голова ради директорів і головний виконавчий директор


053-RW-SCIW
 • Люди. Ентузіазм. Можливості.

  У AbbVie ми поєднали сучасну науку, глобальні можливості, свій ентузіазм та експертизу, щоб мати значний вплив на життя пацієнтів.

 • Культура: розвиваючи інновації і відкриття

  AbbVie об'єднує людей - представників різних культур і співтовариств, для яких ми працюємо в усьому світі. Для всіх нас робота в AbbVie - це більше, ніж просто робота. У нас єдина мета - поліпшити життя людей в усьому світі. Коли йдеться про здоров'я й благополуччя пацієнтів, кращі ідеї мають бути завжди почутими.

 • Відповідальність: ентузіазм в роботі, відповідальність в діях

  У AbbVie для нас важливий результат нашої роботи і те, як ми його досягаємо. Ми йдемо далі, ніж просто лікування захворювань, використовуючи наші ресурси для поліпшення охорони здоров'я і життя спілок.

Покажіть abbvie.ua

Сайт компанії AbbVie, до якого ви звернулися, призначений для мешканців певної країни або країн, як вказано на сайті. Тому сайт може містити інформацію про продукти, або про застосування цих продуктів, яка є не актуальною для інших країн або регіонів. Якщо ви звернулися до сайту, який розроблений для країни, в якій ви не проживаєте, зверніться до місцевого відділення AbbVie, щоб отримати відповідну інформацію про продукт, актуальний для країни вашого проживання.
Інтернет-сайт компанії AbbVie може містити інформацію мовою, відмінною від мови країни вашого проживання

Сайт AbbVie, до якого ви звернулися, може не відповідати розміру вашого екрану.

Ви хочете продовжити навигацію по сайту?

Exit abbvie.co.uk

The product-specific Internet site that you have requested is intended for the residents of a particular country or countries, as noted on that site. As a result, the site may contain information on pharmaceuticals and other products or uses of those products that are not approved in other countries or regions. If you are a resident of a country other than those to which the site is directed, please return to AbbVie.com or contact your local AbbVie affiliate to obtain the appropriate product information for your country of residence.

The product-specific Internet site that you have requested may not be optimized for your screen size.

Do you wish to continue to this product-specific site?

AXCOR121934c(2) - DECEMBER 2014

Exit abbvie.co.uk

Notice

The “Yes” link below will take you out of AbbVie family of websites

Links which take you out of AbbVie worldwide web sites are not under the control of AbbVie, and AbbVie are not responsible for the contents of any such site or any further links from such site. AbbVie is providing these links to you only as a convenience and the inclusion of any link does not imply endorsement of the linked site by AbbVie.

The Internet site that you have requested may not be optimized to your screen size.

Do you wish to leave this site?

Покинути abbvie.ua

Сторінка, на яку ви хочете перейти, призначена виключно для доступу медичних фахівців на території конкретної країни, як зазначено на сайті. Сторінка містить медичну інформацію, а також може містити інформацію про лікарські препарати, які не зареєстровані в інших країнах або регіонах. Натискаючи «ТАК», ви підтверджуєте, що є медичним спеціалістом, який здійснює діяльність на території України. Інтернет-сторінка, на яку ви хочете перейти, може не відповідати розміру вашого екрану.

Бажаєте продовжити?