careers home

Перетворення можливостей на реальність

Співробітники компанії AbbVie щодня працюють над виявленням і вирішенням багатьох найскладніших проблем у сфері охорони здоров'я.

Об’єднані однією метою

Ми вчені, дослідники, фахівці у сфері комунікацій та виробництва, експерти з регулювання, маркетингу тощо. Ми також батьки, брати, сестри, друзі, лідери громад та волонтери. Ми збираємося щодня, щоб створювати, відкривати і пропонувати нові способи покращення здоров'я людей.

woman arms crossed

Відіграючи важливу роль

Усі шляхи кар'єрного розвитку ведуть до одного - покращення життя. Незалежно від того, чи працюєте ви в лабораторії, в офісі або на виробництві, мета у всіх однакова. Ми пропонуємо можливості для розвитку, які дають вам шанси на інновації, співпрацю та демонстрацію своєї пристрасті до пацієнтів і досконалості.

Зустрічайтеся з людьми, діліться захопленнями

Від наших найновіших співробітників до топ-менеджерів – ця п’ятірка веде нас по життю з компанією та заряджає на прагнення до успішної кар’єри. 

Putting Patients First  Emilie Moghabghab, Care Coach Manager, Beirut, Lebanon

Пацієнти понад усе!

Емілія Могабгаб (Emilie Moghabghab), Менеджер-тренер з медичного догляду, Бейрут, Ліван

«Я працюю з різними типами пацієнтів. І можу сказати, що не існує єдиних правил для всіх. Працюючи з пацієнтом, ви маєте сприймати його таким, який він є». Емілія використовує різні технології роботи , особливо це стосується дітей та дуже вразливих осіб. Ці технології включають мотиваційне інтерв'ю та рефлексивне слухання.

Breaking the Mold  Jos?? Otero Marrero, Clinical Operations Manager, San Juan, Puerto Rico

Створюючи щось неймовірне

Хосе Отеро Марреро (José Otero Marrero), Менеджер клінічних досліджень, Сан Хуан, Пуерто-Ріко

«Я зміг реалізувати одну з моїх мрій, яка полягає в тому, щоб допомагати пацієнтам і в той же час, довести клінічні дослідження до Пуерто-Ріко». Хосе подолав культурні бар'єри в Пуерто-Ріко, щоб внести нові досягнення в лікуванні гепатиту С. Його унікальний підхід збільшив кількість пацієнтів, котрі отримали змогу взяти участь у клінічних дослідженнях.

afif el kik

Нагороджуючи кращих

Афіф Ель Кік (Afif El Kik), Комерційний директор напрямку імунології, Сан-Паулу, Бразилія

«Якщо ви працюєте і знаєте, в якому напрямку вам рухатися, вам не потрібно шукати можливості - вони вас знайдуть самі». Траєкторія кар’єрного росту Афіфа дуже хвиляста, вона включає різні функції, які він виконував у тій чи іншій країні та на різних континентах, і здається, цьому шляху немає кінця.

alex wuerfel speaking

Дотримуючись прикладів

Олександр Вюрфель (Alexander Wuerfel), Віце-президент з питань глобального маркетингу, округ Лейк, штат Іллінойс

«Неможливо відокремити стратегію від виконання. Ви повинні виділити час, щоб отримати переконливе бачення, а потім контролювати його виконанням. Саме у цьому полягає різниця між хорошою і великою компанією». Кар'єра Олександра почалася з ролі Менеджера проектів, продовжилася у ролі генерального директора, далі була посада віце-президента в компанії «ЕббВі Німеччина» і доросла до нинішньої ролі в Сполучених Штатах як віце-президента з питань глобального маркетингу.

kyle holen

Впливаючи на весь світ

Кайл Голен (Kyle Holen), Доктор медицини, старший керівник проектів у напрямку онкології, округ Лейк, штат Іллінойс

«Ми можемо пишатися таким великим впливом, тому, що, якщо ми приносимо на ринок нові ліки, то це допомагає пацієнтам у всьому світі, на відміну від 20-ти пацієнтів, яких ми могли б побачити в клініці за один день». Завдання Кайла в компанії AbbVie - це знаходити способи лікування раку, такого, наприклад, як пухлина головного мозку - гліобластома. Він став лікарем, щоб допомагати піклуватися про хворих, але прийшов до AbbVie, щоб досягти більшого.

bottles orange tops

Функції

Усі шляхи кар'єрного розвитку ведуть до одного - покращення життя. 

woman forest 1

Студентські та професійні програми

Робота разом з найбільш шанованими людьми галузі. Наші програми для студентів та професіоналів дають вам можливість рости, сприяти розвитку, відкривати і навчатися.

two men on hill2

Переваги

Для виконання нашої місії , а саме впливу на життя людей, потрібні неймовірні люди. Подивіться, як ми винагороджуємо наших співробітників.

employees office lunch

AbbVie у світі

У кожному з п’яти регіонів, де ми присутні, для вас відкриваються неймовірні можливості. 

A man and a woman in an office looking down at a sticky note in the man's hand.

Інклюзивність та різноманіття

Ми зосереджені на тому, щоб допомогти кожній людині досягти вершини її потенціалу.