AbbVie у світі

Як співробітник AbbVie, ви матимете унікальні можливості для інновацій, співпраці та демонстрації своєї пристрасті до пацієнтів і досконалості щодня.

Можливості, які відкриваються перед вами у 5 регіонах та більше ніж у 70 країнах світу

Ми – це єдина глобальна організація, зорганізована у п'ятьох регіонах, кожен з яких пропонує широкий спектр можливостей. Завдяки нашій глобальній силі ви можете побудувати у нас кар'єру міжнародного рівня.

Пошук всіх пропозицій по роботі

Приєднуйся до нашої талановитої команди

Сполучені Штати Америки

Компанія AbbVie зі штаб-квартирою в Північному Чикаго, штат Іллінойс, пропонує захоплюючі можливості для розробки та просування новітніх методів лікування та способів подолання найскладніших і найсерйозніших захворювань у світі. У Північному Чикаго також знаходиться наш Центр Досліджень, Розвитку та Передового Досвіду та наші Операційні та Комерційні Відділи. Різноманітність доступних функцій нескінченна - від аналітиків і вчених до стратегів і маркетологів.

Компанія AbbVie розширює своє онкологічне представництво на Західному узбережжі трьома ділянками в районі затоки Сан-Франциско (Редвуд-Сіті, Південний Сан-Франциско і Саннівейл), орієнтованими на відкриття і розробку нових методів лікування онкологічних захворювань. Більше 1000 вчених AbbVie, клініцистів і розробників продуктів з сильними підприємницькими коріннями працюють на цих трьох ділянках. Вони поєднують свій досвід в імуноонкології, стовбурових клітинах і клітинній сигналізації з їхніми знаннями про біспецифічні антитіла, кон'югати антитіло-лікарський препарат (ADCs) і технології ковалентного інгібітора для виявлення і розробки нових методів лікування раку.

Компанія AbbVie також має представництво в штаті Массачусетс, де кількість працівників сягає до 900 чоловік. Біоодослідницький Центр компанії AbbVie у Вустері є домом для проведення біологічних та імунологічних випробувань, а також розробки та виробництва біопрепаратів. У 2016 році ми відкрили Центр фундаментальної неврології (FNC) загальною площею 43 000 квадратних метрів у біотехнологічному коридорі Кембриджа, штат Массачусетс. Там ми досліджуємо біологічні механізми, що лежать в основі нейродегенеративних захворювань.

Латинська Америка

Наш регіон Латинської Америки є однією з найнадійніших локацій компанії AbbVie, яка розділена на два субрегіони плюс три окремі країни. Північний регіон Латинської Америки складається з субрегіону Анди (Колумбія, Перу та Еквадор), Венесуели, Центральної Америки та Карибського басейну. Наш Південний регіон складається з Аргентини, Чилі та Уругваю. Окремими країнами є Мексика, Бразилія та Пуерто-Ріко. В регіоні Латинської Америки також є три найсучасніші операційні об'єкти, що знаходяться в Пуерто-Ріко. Завдяки швидкому розвитку регіону, у ньому можна знайти для себе широкий спектр функцій та можливостей.

Західна Європа та Канада

Регіони Західної Європи та Канади включають 19 країн, кожна зі своєю унікальною робочою силою. Цей регіон є другим за чисельністю населення і пропонує широкий спектр кар'єрних можливостей. Ми включили Канаду до цієї групи, оскільки її система охорони здоров'я має багато спільного з іншими країнами регіону.

Комплексний об'єкт в Людвігсгафені, Німеччина, є нашим найбільшим науково-дослідницьким центром за межами Сполучених Штатів. Маючи 1900 співробітників, у ньому проводять всі етапи дослідження, розробки та виробництва ліків. Крім того, в регіоні є чотири сучасні виробничі площадки - три в Ірландії та одна в Італії.

Східна Європа, Близький Схід та Африка

Східна Європа, Близький Схід і Африка представлені трьома регіонами: Росією і країнами СНД, Центрально-Східним регіоном Європи і Близьким Сходом та Африкою. Оскільки ця група охоплює 12 часових поясів і багато культурних відмінностей, робота в регіоні пропонує унікальні можливості у різноманітному середовищі, що швидко розвивається.

Японія та Азіатсько-Тихоокеанський Регіон

Наш Японський та Азіатсько-Тихоокеанський регіон охоплює два континенти та 14 локацій. Регіональний штаб знаходиться в Сінгапурі, де сконцентровані регіональні та корпоративні служби, а також новий об'єкт, орієнтований на виробництво синтетичних та біопрепаратів. Токіо також є домом для одного з наших глобальних дослідницьких центрів.