Переваги

Нагородження передового досвіду «AbbVie Тотал Ревордс» 

(AbbiVie Total Rewards)

«AbbVie Тотал Ревордс» за наполегливу працю та відданість своїй справі

Наш успіх полягає у відданості та наполегливій праці наших співробітників. Наша філософія талантів проста. Вона пов'язує індивідуальний успіх кожної людини з успіхом, якого вони допомагають досягти нашій компанії.

Підхід AbbVie до створення переваг, виплати компенсацій та роботи задля благополуччя - те, що ми називаємо «Тотал Ревордс - побудований таким чином, щоб бути конкурентоспроможним. Але на додаток до визнання та нагородження індивідуальної продуктивності, ми також пропонуємо нашим співробітникам гнучкість та підтримку під час усіх змін, котрі трапляються на їх життєвому шляху.

«Тотал Ревордс» у дії

«У вересні 2015 року ми з чоловіком реалізували свою мрію і привезли додому нашого маленького хлопчика з Ефіопії. Політика надання відпустки по усиновленню та батьківству, яка діє в компанії AbbVie, дала мені можливість піти у додаткову оплачувану відпустку, що суттєво полегшило моє життя на той час. Наш син прожив усе своє життя в дитячому будинку, був дуже хворим і не доїдав. Йому потрібен був час, щоб видужати і адаптуватися. Той додатковий час, який компанія AbbVie надала нам, був безцінний! Велике спасибі за те, що дали мені змогу провести цей час з нашим сином!»
Емі Бенкстон (Amy Bankston), фахівець з продажу дерматологічних препаратів.

amy bankston family

Емі Бенкстон та її родина вітають їх нового сина та братика з Ефіопії

Ми дбаємо про те, що важливо для наших співробітників

Наші програми виходять за рамки звичайних. У своїй роботі, ми керуємося інтересами наших співробітників, які мають відношення до здоров'я, добробуту та їх фінансового благополуччя. Саме тому ми створили «Тотал Ревордс», надійний портфель програм компенсацій, пільг, визнання та благополуччя, які дозволяють нашим людям задовольняти свої особисті та професійні потреби.

Життєва сила AbbVie

Надання життєвої сили - це підхід, який ми використовуємо для забезпечення добробуту наших працівників. Мова йде про підтримку здорової поведінки, яка допомагає кожній людині достойно виконувати свою роль як на робочому місці, так і за його межами. Життєва сила компанії AbbVie включає широкий спектр заходів, програм і ресурсів, котрі, передбачають, зокрема, наступне:

 • Навчання з питань охорони здоров'я, таких як управління стресом, харчування, безпека та баланс між роботою та життям через семінари та он-лайн ресурси;
 • Програми зміцнення здоров'я на такі теми, як діабет, рак та контроль ваги;
 • Проведення скринінгів та імунізації на місцях задля сприяння поінформованості про захворювання та важливість ранньої діагностики;
 • Професійно керовані фітнес-та реабілітаційні центри з заняттями аеробікою, фітнесом та реабілітацією;
 • Ярмарки охорони здоров'я, фітнес-заходи та командні змагання;
 • Семінари з фінансового навчання, планування та управління;
 • AbbVie в русі» - наші чотиритижневі командні змагання, під час яких ми заохочуємо всіх до занять спортом та психологічного розвантаження. Ознайомтесь з основними моментами програми AbbVie в русі» за 2016 рік:

AbbVie в русі

Життєва сила компанії AbbVie включає такі програми глобального рівня, як AbbVie в русі» та чотиритижневі командні змагання заохочення до занять спортом та психологічного розвантаження. У 2016 році:

Баланс життя та роботи у дії

«Завдяки підтримці працюючих батьків компанією AbbVie я змогла побудувати процвітаючу кар'єру і забезпечити достойне життя своїм дітям».

Кетрін Калівода (Kathryn Kalivoda), Головний науковий співробітник з фармацевтики

З моменту приєднання до AbbVie у 2005 році Кетрін змогла поступово просувати свою кар'єру. З технічної точки зору, вона почала свою кар’єру з профілактики та лікування респіраторного дистрес-синдрому у недоношених дітей. Сьогодні вона керує групою BioAnalytical в галузі науки і технологій і забезпечує підтримку ключових продуктів.

Її пристрасть до дітей проявляється в її балансі між роботою та життям. І це логічно, бо вона надихається досвідом виховання власних синів – 8-річного Джека та 5-річного Раяна. Працюючи у головному офісі компанії AbbVie, Кетрін активно користувалася кімнатою матері та дитини для догляду за своїми немовлятами. Доти, доки її хлопці не пішли до школи, вони ходили до дитячого садочка при компанії, де вона була дуже активним членом асоціації батьків.

AbbVie Principle Pharmaceutical Scientist Kathryn Kalivoda talking.

Кетрін Калівода скористалася усіма перевагами програми підтримки молодих мам компанії AbbVie, доки її діти не пішли до школи.

Привабливі переваги та бонуси

Ми завжди шукаємо талановитих людей, які б захотіли приєднатися до нашої команди. І коли ми їх знаходимо, ми робимо все, щоб задовольнити їх потреби. Оскільки кожна країна відрізняється одна від одної, наші переваги також залежать від країни. Ось кілька прикладів того, що ми пропонуємо.

 • Програми стимулювання та визнання;
 • Переваги у сфері охорони здоров'я;
 • Пенсійні програми;
 • Страхування життя та інвалідності;
 • Заробітна плата та лікарняні відпустки;
 • Оплачувані відпустки та офіційні свята;
 • Програма допомоги працівникам;
 • Правові та фінансові послуги;
 • Консьєрж-послуги;
 • Програма особистого захисту здоров'я;
 • Гнучкий графік роботи;
 • Догляд за дітьми, включаючи догляд за дітьми на роботі та вдома;
 • Програма «Матері на роботі».