Інклюзивність та Різноманіття

Різноманітність важлива, але лише на початку. Ми пропонуємо нашим людям інструменти, тренування та досвід, необхідні для реалізації їх власного потенціалу.

Інклюзивність та різноманіття у компанії AbbVie

Ми охоплюємо та допомагаємо пацієнтам у більш ніж 170 країнах світу. Наші пацієнти різноманітні та мають унікальні проблеми зі здоров'ям. Отже, наявність різноманітної команди та інклюзивної культури - це більше, ніж приємно - це нагально.

Richard Gonzalez posing for photo

Річард А. Гонсалєс, Керівник та Генеральний директор

Досягайте свого потенціалу за підтримки наших ресурсних груп співробітників (ERGs).

Наші ERGs об'єднують людей, які мають спільний інтерес. Вони виходять за рамки пропагування різноманітного та інклюзивного середовища на робочому місці. Вони також зосереджуються на наставництві, роботі в мережі, професійному розвитку, залученні талантів і веселощах!

Приєднуйтеся до однієї з наших ERGs *:

*Не всі ERGS активні на всіх ринках.

Наставництво як інструмент натхнення для кар’єрного росту

Ми щиро віримо, що наставництво - це чудовий спосіб підтримати вашу кар'єру, незалежно від того, чи хочете ви дати або отримати ту чи іншу рекомендацію. У нас є різні програми наставництва, які підтримують нашу культуру співпраці. Наставництво в AbbVie має багато форм, які використовуються для того, щоб допомагати працівникам на всіх етапах розвитку їх кар'єри. Це може бути форма партнерства «один на один» або неформального звучання.

Наставництво змінює людей

Ікечі (Ikechi) приєднався до AbbVie в 2013 році, як керівник координаційної групи з бренд-менеджменту, глобальної маркетингової ревматології, а згодом був призначений на посаду в.о. директора, зосередившись на стратегічних завданнях різних ревматологічних показань. Після запрошення приєднатися до Виконавчої програми наставництва, він опинився у парі з Рупалом Тхаккаром (Roopal Thakkar). Їх об’єднували відповідні профілі.

Рупал є ветераном компанії AbbVie, який прийшов до неї в 2003 році. Він обіймав ряд посад у Відділі розвитку та досліджень компанії AbbVie, включаючи посаду директора групи проектів з імунології. Цю посаду він зайняв у 2015 році.

roopal thakkar 1

Рупал Тхаккар, Доктор медицини, Віце-президент з питань регуляторної політики та розвитку і дослідництва, Північний Чикаго, штат Іллінойс

ikechi a ogbonna 1

Protégé: Ikechi A. Ogbonna, Director of Dermatology HS, Immunology Global Marketing, North Chicago, IL

І Ікечі і Рупал вважають цю програму корисною. Наставницькі відносини допомогли Ікечі не тільки зрозуміти пріоритети компанії AbbVie, а і визначити пріоритети у просуванні своєї власної кар'єри. У той же час, Рупал зрозумів, що він став кращим слухачем як наставник, і почав розуміти інші аспекти бізнесу компанії AbbVie.

«Сама програма покращила мою кар'єру, поглибивши моє розуміння пріоритетів компанії AbbVie. Я дуже підтримую цінність наставницьких відносин, як протеже, так і наставника, і вважаю, що вони мають вирішальне значення для досягнення успіху на будь-якому етапі розвитку кар'єри». – Ікечі Огобуна

«Успішні відносини наставника/протеже необхідні для того, щоб визначити кращих серед двох учасників. На всіх нас покладається важлива місія, а саме обмін корисними матеріалами, доступними у компанії. Ми всі навчаємося тоді, коли «навчаємо», тому всі наставницькі відносини є взаємовигідними». – Рупал Тхаккар, Доктор медицини.

Нас визнають за нашу інклюзивність та різноманітність.

Такі компанії, як «Воркін Мазер» (Working Mother), «ДайверсітіІнк» (DiversityInc), Індекс корпоративної рівності кампанії з прав людини та Консорціум лідерів роботодавців Іллінойсу, визнають нас як роботодавця, який обирає найкращі практики різноманітності. Ознайомтеся з усіма нашими нагородами.

workingmother logo
ihhc logo
bestlgbt logo
top50 logo