Комерційна діяльність

Пристрасть нашої комерційної команди допомагає нам впливати на систему охорони здоров'я в усьому світі.

Наші успіхи

Компанія AbbVie - це найкраще, що може запропонувати біофармацевтика. Вона поєднує в собі досвід і стабільність давньої фармацевтичної компанії з акцентом на інновації та духом біотехнологій. Наш успіх підсилюється пристрастю та досвідом наших фахівців з продажу, маркетингу та ціноутворення. Їхня досконалість підтримує наші нові відкриття і сприяє покращенню системи охорони здоров'я в усьому світі.

Пошук всіх пропозицій по роботі 
Приєднуйся до нашої талановитої команди 

Функції нашого комерційного підрозділу

  • Продажі;
  • Ціноутворення;
  • Дослідження доступу до ринку та економічних результатів охорони здоров'я (HEOR);
  • Маркетинг

Власними словами

«Неможливо відокремити стратегію від виконання. Як лідер, ви повинні бути в змозі виділити час, щоб розробити переконливе бачення і диференціювати стратегію, засновану на справжньому розумінні вашої команди. Далі, потрібно оперативно втілити його в життя і домогтися його виконання для досягнення вищих і вимірних результатів. Тут ви бачите різницю між хорошою та великою компанією - і чому глобальному маркетингу та комерційним операціям є місце у цій сфері діяльності. Через запуск багатьох цікавих продуктів, нам потрібні люди з глобальним мисленням, здатністю створювати глобальні стратегії і прагненням забезпечити їх перетворення на чудові результати.

– Олександр Вюрфель (Alexander Wuerfel), Віце-президент з питань глобального маркетингу, округ Лейк, штат Іллінойс


Олександр приєднався до компанії в 2001 році, коли компанія «Еббот» придбала фармацевтичну компанію «БАСФ Фармас’ютікалс» (BASF Pharmaceuticals). Його кар'єра починалася з посади головного менеджера, з якого він виріс до віце-президента компанії AbbVie у Німеччині. З Європи він перемістився до США і обійняв свою нинішню посаду віце-президента з питань глобального маркетингу. Для Олександра все зводиться до досягнення найкращих результатів для пацієнтів. В компанії AbbVie він знайшов можливість для глобального розвитку та отримання міжфункціонального досвіду в середовищі, яке дійсно переймається життям своїх співробітників та впливом на життя пацієнтів.

Alex Wuerfel speaking.

Олександр Вюрфель, Віце-президент з питань глобального маркетингу, округ Лейк, штат Іллінойс