Операційна діяльність

Роль нашої операційної діяльності полягає у виробництві та розповсюджені по всьому світу ринкової та мережевої продукції компанії AbbVie.

Операційна діяльність

Стаючи частиною нашої команди, ви гарантуєте, що наші продукти відповідають або перевищують місцеві та національні вимоги щодо безпеки та якості. З точки зору кар’єрного росту, наша операційна діяльність пропонує неймовірні можливості для досягнення успіху, працюючи в одних з найбільш технічно досконалих у світі умовах. Крім того, вас завжди підтримуватиме велика команда висококваліфікованих та талановитих наукових, бізнес та технічних експертів.

Пошук всіх пропозицій по роботі 
Приєднуйся до нашої талановитої команди 

Функції нашого операційного підрозділу

  • Виробництво;
  • Інжиніринг;
  • Контроль якості;
  • Наука та технології;
  • Логістика;
  • Аптечні рішення;
  • Закупівлі.

Власними словами

«Найкраща професійна порада, яку я отримав, була від віце-президента, який сказав: «Змінюйте або змініть роботу». Коли ви приходити на нове місце, ви питаєте себе: «Що я залишу після себе, зробивши велику справу?» – Джо Кумор (Joe Kumor), Керівник представництва, Слайго, Ірландія.

Джо проводить операції задля виконання місії, поставленої компанією AbbVie,а саме впливу на систему охорони здоров'я та життя людей. Всю свою кар'єру він провів в компанії, яка починала свою діяльність зі стажування в «Еббот» (Abbott), поки він ще навчався в університеті. На своїй першій посаді він працював фахівцем з охорони навколишнього середовища та безпеки, а потім перейшов до контролю та управління фармацевтичними виробничими операціями. Потім він займався комерційними продажами та маркетингом, і звідти вже перейшов до міжнародної складської діяльності та логістики. Провівши три роки в м. Бреда, Нідерланди, приділяючи особливу увагу удосконаленню програм і процесів, Джо працював над досконалістю бізнесу, а потім перейшов до своєї нинішньої посади директора представництва в Слайго.

AbbVie Senior Director Environmental Health Safety and Sustainabilit Joe Kumor.

Джо Кумор (Joe Kumor), Керівник представництва, Слайго, Ірландія