Професійні програми

Працюйте разом з найбільш авторитетними вченими світового рівня та лідерами галузі.

Виділяйтеся серед інших

У наших професійних програмах ми шукаємо талановитих лікарів, фармацевтів та докторантів, які поділяють нашу пристрасть. Приєднуйтесь до нас, якщо хочете знайти найкращі рішення для наших пацієнтів, досліджуючи складні області захворювань.

Пошук всіх пропозицій по роботі 
Приєднуйся до нашої талановитої команди 

Власними словами

«Програма розвитку для лікарів була каталізатором розширення мого клінічного та дослідницького досвіду з ключових функцій компанії AbbVie. У рамках програми я постійно ставлю перед собою завдання розробляти та впроваджувати інноваційні додатки, керуючись власним досвідом, з метою покращення життя пацієнтів у всьому світі».

– Апінья Лерт (Apinya Lert), в.о. Директора з медицини, Програма розвитку для лікарів

Покращення життя пацієнтів у всьому світі - це не просто те, про що говорить компанія AbbVie. Апінья зрозуміла це і для себе. Вона приєдналася до програми розвитку для лікарів компанії AbbVie, коли була практикуючим ревматологом. В компанії AbbVie вона брала участь у розробці та проведенні глобальних клінічних випробувань та моніторингу безпеки пацієнтів. Вона також займається розвитком освітніх можливостей для лікарів і пацієнтів і будує відносини з лідерами науково-дослідницьких організацій. Досвід Апіньї є прикладом спільно створеної схоластичної атмосфери програми розвитку для лікарів. Програма відповідає своїм обіцянням просувати досвід клінічної та фармацевтичної промисловості, сприяючи широкому впливу на догляд за пацієнтами та глобальне здоров'я.

AbbVie Associate Medical Director Apinya Lertratanakul

Апінья Лерт, в.о. Директора з медичних питань, Програма розвитку для лікарів