Можливості для студентів

Отримайте шанс рости, робити внесок, відкривати і вчитися.

Будуйте свою кар’єру

Приєднавшись до компанії AbbVie, ви отримуєте чудову можливість навчатися та обмінюватися ідеями з найяскравішими умами галузі. Ви будете робити значущі справи, які впливають не тільки на наш бізнес, а і покращують життя пацієнтів у всьому світі.

Пошук всіх пропозицій по роботі 
Приєднуйся до нашої талановитої команди 

Програми розвитку

Якщо ви стоїте на порозі отримання вищої освіти та незабаром отримаєте ступінь бакалавра або вченого, розгляньте програму розвитку компанії AbbVie. Ми створили її для того, щоб дати високопродуктивним особам можливість розширити свій досвід роботи в динамічному середовищі.

Кожна офіційна програма розвитку триває два або три роки, залежно від дисципліни. Наші програми розроблені для того, щоб укріпити ваші лідерські можливості, розширити функціональні навички та допомогти прокласти шлях до кінцевих цілей кар'єри. Ваш функціональний менеджер програми, куратор та наставник допоможуть вам адаптуватися до нашої унікальної культури інновацій та відкриттів. Працюючи спільно, ви допомагатимете у прийнятті цілеспрямованих рішень під час виконання складних та корисних робіт разом з піонерами галузі.

Дивіться, який вплив мають наші програми розвитку.