Люди. Ентузіазм. Можливості.®

Для вирішення серйозних проблем, пов’язаних зі здоров’ям, та задля позитивного впливу на життя людей, ми, в компанії AbbVie, поєднуємо передову науку, досвід і ентузіазм. Подивіться, як ми покращуємо охорону здоров'я на глобальному рівні.

~30 000 співробітників

Нашими співробітниками є вчені, дослідники, фахівці у галузі комунікацій, виробництва та регуляторної політики з усього світу. Ми постійно працюємо над створенням рішень, які виходять за рамки лише лікування хвороби, щоб позитивно впливати на життя пацієнтів, на суспільство і на науку в цілому.

Про AbbVie

Науково-дослідницька біофармацевтична компанія

Ми компанія, яка приймає найскладніші виклики, пов’язані зі здоров'ям. Але ми робимо на багато більше, ніж просто лікування хвороби. Ми задовольняємо потреби людей і суспільства, котрі пов’язані зі здоров’ям, по всьому світу.

У пошуках найкращих рішень для вирішення найскладніших проблем

Дослідження та інновації є основою нашого бізнесу. Ми зосереджуємося на виявленні, розробці та постачанні ліків в терапевтичних областях, де ми маємо не тільки широкий досвід, а й серйозні важелі впливу. Сюди входять такі області, як імунологія, онкологія, неврологія та вірусологія.

Працювати разом заради змін

Наші партнери поділяють нашу прихильність до задоволення найбільших у світі потреб у сфері охорони здоров'я. Саме тому ми радо співпрацюємо з колегами, університетами, клінічними експертами, урядами та адвокатськими групами. Працюючи разом, ми поєднуємо всі зусилля, мислення та ресурси, щоб знайти найкращі рішення для пацієнтів.

Стратегія

Наша місія незмінна

Ми зосереджуємося на сталому розвитку та вирішенні актуальних проблем у сфері охорони здоров'я по всьому світу. Ми досягаємо цього шляхом налагодження сталого потоку нових інноваційних лікарських засобів.

Коротко про компанію

Що ж являє собою компанія AbbVie?

Подивіться, як компанія AbbVie розвиває науку на своїх локаціях по всьому світу.

Лідерство

Наша команда лідерів

Наша місія - поліпшити життя - починається згори. Бачення та досвід наших лідерів керують нашими командами, а їхня відданість пацієнтам підживлює нашу культуру.

AbbVie: Створена задля змін

Дивіться основні моменти впливу компанії AbbVie на громади та пацієнтів по всьому світу.

Визнання

Визнання за наполегливу працю та активні дії

Від шанованої практики, як роботодавця, до охорони навколишнього середовища - ми пишаємося тим, що визнання ми отримали за нашу відданість громадам по всьому світу.

Етика і дотримання норм

Керуючись принципами ведення бізнесу

Наша відданість нормам етики і дотриманню правил веде кожного з нас, кожен день. Наша програма з етики та відповідності включає основні засади лідерства, чіткі письмові стандарти, ефективні лінії комунікації, відповідну підготовку, підзвітність, чітку оцінку та методи удосконалення системи охорони здоров’я.

Позиції та погляди

Наша позиція по ключовим питанням

Ми підтримуємо державну політику, що сприяє нашій місії розвитку передових методів лікування та інновацій, забезпечуючи продукти, що змінюють життя пацієнтів, котрі так їх потребують, і дозволяють нам застосовувати ті методи лікування, які позитивно впливають на життя людей.