A man in gloves and goggles looking closely at several test tubes containing blue liquid.

Люди. Ентузіазм. Можливості.®

Для вирішення серйозних проблем, пов’язаних зі здоров’ям, та задля позитивного впливу на життя людей, ми, в компанії AbbVie, поєднуємо передову науку, досвід і ентузіазм. Подивіться, як ми покращуємо охорону здоров'я на глобальному рівні.

~30 000 співробітників

Нашими співробітниками є вчені, дослідники, фахівці у галузі комунікацій, виробництва та регуляторної політики з усього світу. Ми постійно працюємо над створенням рішень, які виходять за рамки лише лікування хвороби, щоб позитивно впливати на життя пацієнтів, на суспільство і на науку в цілому.

Droppers and test tubes arranged around a beaker in a pattern resembling a snowflake.
Про AbbVie

Науково-дослідницька біофармацевтична компанія

Ми компанія, яка приймає найскладніші виклики, пов’язані зі здоров'ям. Але ми робимо на багато більше, ніж просто лікування хвороби. Ми задовольняємо потреби людей і суспільства, котрі пов’язані зі здоров’ям, по всьому світу.

A female scientist examining red gel in a tray.

У пошуках найкращих рішень для вирішення найскладніших проблем

Дослідження та інновації є основою нашого бізнесу. Ми зосереджуємося на виявленні, розробці та постачанні ліків в терапевтичних областях, де ми маємо не тільки широкий досвід, а й серйозні важелі впливу. Сюди входять такі області, як імунологія, онкологія, неврологія та вірусологія.

asian girl

Працювати разом заради змін

Наші партнери поділяють нашу прихильність до задоволення найбільших у світі потреб у сфері охорони здоров'я. Саме тому ми радо співпрацюємо з колегами, університетами, клінічними експертами, урядами та адвокатськими групами. Працюючи разом, ми поєднуємо всі зусилля, мислення та ресурси, щоб знайти найкращі рішення для пацієнтів.

Two drops, yellow and blue, held above a beaker.
Стратегія

Наша місія незмінна

Ми зосереджуємося на сталому розвитку та вирішенні актуальних проблем у сфері охорони здоров'я по всьому світу. Ми досягаємо цього шляхом налагодження сталого потоку нових інноваційних лікарських засобів.

male patient outside
Коротко про компанію

Що ж являє собою компанія AbbVie?

Подивіться, як компанія AbbVie розвиває науку на своїх локаціях по всьому світу.

testtube leaf
Лідерство

Наша команда лідерів

Наша місія - поліпшити життя - починається згори. Бачення та досвід наших лідерів керують нашими командами, а їхня відданість пацієнтам підживлює нашу культуру.

man running

AbbVie: Створена задля змін

Дивіться основні моменти впливу компанії AbbVie на громади та пацієнтів по всьому світу.

wroking mother arms crossed
Визнання

Визнання за наполегливу працю та активні дії

Від шанованої практики, як роботодавця, до охорони навколишнього середовища - ми пишаємося тим, що визнання ми отримали за нашу відданість громадам по всьому світу.

A man and a woman in an office looking down at a sticky note in the man's hand.
Етика і дотримання норм

Керуючись принципами ведення бізнесу

Наша відданість нормам етики і дотриманню правил веде кожного з нас, кожен день. Наша програма з етики та відповідності включає основні засади лідерства, чіткі письмові стандарти, ефективні лінії комунікації, відповідну підготовку, підзвітність, чітку оцінку та методи удосконалення системи охорони здоров’я.

Several blue droppers lying on a white background.
Позиції та погляди

Наша позиція по ключовим питанням

Ми підтримуємо державну політику, що сприяє нашій місії розвитку передових методів лікування та інновацій, забезпечуючи продукти, що змінюють життя пацієнтів, котрі так їх потребують, і дозволяють нам застосовувати ті методи лікування, які позитивно впливають на життя людей.