Про AbbVie

Ми - компанія, яка приймає найскладніші виклики, пов’язані зі здоров'ям. Але ми робимо набагато більше, ніж просто лікування хвороби — перш за все, ми прагнемо суттєво покращити якість життя людей. Ми – це компанія AbbVie, яка є високо орієнтованою науково-дослідницькою біофармацевтичною компанією.

Що ж ми робимо

Наші ~ 30 000 співробітників - це вчені, дослідники, фахівці у галузі комунікації, виробництва та регуляторної політики, які працюють по всьому світу. Ми застосовуємо абсолютно нові підходи до вирішення існуючих на сьогодні проблем у сфері охорони здоров'я - від небезпечних для життя хвороб до хронічних захворювань.

Перш за все, ми орієнтовані на специфічні хвороби, які важко піддаються лікуванню, і де ми, могли б використовувати здобутий нами досвід у науково-дослідницькій діяльності і, тим самим, сприяти розвитку науки. Ми постійно працюємо над створенням рішень, які виходять за рамки лише лікування хвороби, щоб позитивно впливати на життя пацієнтів, на суспільство і на науку в цілому.

Наші принципи та основи

Наша мета глибока, і наш шлях зрозумілий. Ми беремо на себе відповідальність зробити помітний вплив на життя людей через інноваційні ліки та рішення, які ми створюємо разом. Це зумовлено нашим співчуттям до людей, прагненням до інновацій та інклюзивності, служінням громаді та безкомпромісністю рішень, що лежать в основі всього, що ми робимо.

Виступаючи єдиним фронтом, ми глибоко піклуємося про наших пацієнтів, їхні сім’ї, наших співробітників і громади. Наша мета – завжди діяти правильно, дотримуючись найвищих стандартів якості, відповідності встановленим вимогам, безпеки та продуктивності. У всьому, що ми робимо, ми невпинно інвестуємо та впроваджуємо інновації для вирішення незадоволених потреб, створення нових лікарських засобів та підходів до охорони здоров'я задля розвитку більш здорового світу.

У глобальному масштабі наші співробітники поєднують різноманітні погляди та перспективи, а також ставляться до всіх однаково, з гідністю та повагою, що дозволяє нам усім досягати найкращих результатів. Ми з гордістю робимо свою роботу, щоб служити і підтримувати наші громади і захищати навколишнє середовище, тому наш вплив відчувають як у самій сфері охорони здоров’я, так і за її межами.

Наша робота не легка, однак ми наполегливо ідемо своїм шляхом, оскільки наші досягнення не тільки надихають, а і змінюють життя кожної людини щодня.

Наші принципи:

Змінюючи життя 
Ми вселяємо надію та змінюємо життя кожного дня. Ми приймаємо рішення на основі глибокої турботи та співчуття до людей, створюючи довготривалий вплив на наших пацієнтів, їхні сім’ї, наших співробітників і наші громади.

Діючи добросовісно
Ми прагнемо завжди поступати правильно. Завдяки безкомпромісності наших рішень, що лежать в основі всього, що ми робимо, ми дотримуємося найвищих стандартів якості, відповідності встановленим вимогам,  безпеки та продуктивності.

Сприяючи інноваціям
Ми невпинно впроваджуємо інновації у всьому, що ми робимо, для вирішення незадоволених потреб. Ми інвестуємо у відкриття та розробку нових лікарських засобів та підходів до охорони здоров'я задля розбудови більш здорового світу.

Різноманітність та інклюзивність
Ми ставимося до всіх однаково, з гідністю та повагою. Наші співробітники по всьому світу поєднують різноманітні погляди та перспективи, що дозволяє нам усім досягати найкращих результатів.

Слугуючи громаді
Ми пишаємося тим, що служимо і підтримуємо громаду і робимо власний внесок у захист навколишнього середовища. Тому, наш вплив відчувають як у самій сфері охорони здоров’я, так і за її межами.

Наша історія

Компанія AbbVie була заснована в 2013 році, але її коріння прослідковуються набагато глибше в історії. У 2013 році ми відокремилися від компанії «Еббот» (Abbott), зберігши, при цьому, велику спадщину і сильні перспективи для майбутнього успіху.

Наша назва поєднує у собі і минуле і майбутнє. Коли ми стали незалежною компанією, AbbVie сформувала новий вид підприємства - біофармацевтичну компанію. Ми поєднуємо стабільність, глобальний масштаб, ресурси та комерційні можливості фармацевтичної компанії з акцентом на біотехнології та культуру їх розвитку.

Сьогодні наші ~ 30 000 співробітників у всьому світі зосереджені на створенні трансформаційних медикаментів та методів лікування, які надають значні переваги для пацієнтів.