Наші наукові досягнення змінюють життя людей

Наука та інновації є джерелом життєдіяльності нашої компанії. Але ми робимо більше, ніж просто розробляємо ліки, які добре працюють у лабораторії - ми суттєво удосконалюємо діючу систему медичного догляду, щоб забезпечити більше переваг для наших пацієнтів. 

482 мільйони

пацієнтів живуть з такими діагнозами, як хвороба Альцгеймера та багато інших хронічних імуноопосередкованих станів, які наша компанія і має намір побороти.

Терапевтичні напрямки 

Вивчаючи області не задоволених потреб

Ми постійно шукаємо нові способи вирішення найбільш серйозних проблем, пов’язаних зі здоров'ям пацієнтів. Ми концентруємо наші зусилля на основному наборі терапевтичних областей - тих, де ми вже довели свою професійність, і де ми відчуваємо, що можемо мати ще більший вплив на хворобу і на процес її лікування.

Наша присутність

Вісім сучасних
науково-дослідницьких центрів:

Округ Лейк, штат Іллінойс, США
Редвуд-Сіті, штат Каліфорнія, США
Саннівейл, штат Каліфорнія, США («Фармасіклікс» (Pharmacyclics))
Південний Сан-Франциско, штат Каліфорнія, США
Кембрідж, штат Массачусетс, США
Вустер, штат Массачусетс, США
Людвигсгафен, Німеччина
Токіо, Японія
 
 


Процес розробки препаратів

Від відкриття до клінічних випробувань та до схвалення на регуляторному рівні. Більше дізнайтеся за посиланням «Про шлях пошуку нових методів лікування для пацієнтів». 

A close up female scientist wearing goggles and building a prototype.
Технології та платформи

Створюючи кращі рішення для пацієнтів

Інвестуючи у новітні технології та платформи, ми прагнемо впроваджувати інновації у нашій мережі і, таким чином, забезпечувати кращі рішення для пацієнтів. 

pipettes black 3
Наша мережа

Віддані новим відкриттям

Наші вчені просувають нашу мережу спеціальних лікарських засобів з акцентом на такі захворювання, як рак, імунологічні стани, нейродегенеративні захворювання та інше. 

Scientist filling beakers by using a dropper.

Клінічні дослідження 

Підвищуючи медичні знання

У кожній з наших терапевтичних областей присутня дослідницька складова. Важливим компонентом розвитку лікарського засобу є його клінічне дослідження, яке передбачає проведення клінічних випробувань для оцінки безпеки та ефективності нових методів лікування.

Four test tubes filled with blue liquid.
Наша продукція

Каталог лікарських засобів

Ми прагнемо розробити інноваційні методи лікування тих хвороб, у яких, наразі, існує значна потреба. В окремих країнах наші ліки схвалені для застосування у різних цілях по всьому світу.