Загальна медицина

Ми продовжуємо зосереджуватись на дослідженнях і розробках для інших проблемних областей, завжди прагнучи поліпшити якість життя пацієнтів

Жіноче здоров’я

We are currently investigating a treatment for symptoms related to endometriosis and uterine fibroids—diseases that affect millions of women throughout the world. Both conditions are highly prevalent and are associated with a number of chronic complications.

A young and old woman looking down together and smiling.

Ендометріоз

Ендометріоз - це болісне захворювання матки, яке вражає приблизно 176 мільйонів жінок у період передменопаузи по всьому світу. Ми працюємо над тим, щоб створити засоби для лікування ендометріозу та усунення його часто виснажливого болю. Станом на лютий 2016 року ми провели найбільші клінічні дослідження ендометріозу і продовжуємо впроваджувати нові методи лікування найбільш поширених симптомів цього захворювання.

Міома матки

Міома матки (також її називають лейоміомою або міомою) - це неракова пухлина м'язової тканини матки. Фіброїди найчастіше зустрічаються у жінок віком 30-40 років і пов'язані вони з низкою болісних симптомів. Для жінок, які страждають сильними менструальними кровотечами, пов'язаними з міомою матки, існують обмежені нехірургічні методи лікування. У нас є кілька клінічних досліджень, що оцінюють ефективність нового лікування, яке допомагає контролювати симптоми міоми матки.

Кістозний фіброз

Кістозний фіброз (КФ) – це рідкісне, небезпечне для життя, генетичне захворювання, яке вражає приблизно 80 000 пацієнтів у всьому світі. Середня тривалість життя пацієнтів з КФ, які мають значно погіршену якість життя, приблизно на 50 відсотків коротша, ніж середня тривалість життя населення в цілому; середній вік смерті - 40 років. В даний час ми оцінюємо три досліджувані сполуки на ранніх клінічних фазах.

Діабетична нефропатія

Діабетична нефропатія, або діабетична хвороба нирок, є загальним ускладненням діабету і головною причиною хронічної хвороби нирок у країнах, що розвиваються. Наразі ми проводимо клінічне дослідження оцінки впливу досліджуваного препарату на прогресування захворювання нирок у пацієнтів з 2 - 4 стадією хронічної ниркової недостатності та діабетом 2 типу.