Завдання з імунології

Вивчаючи історії хвороб пацієнтів, ми прагнемо підвищити рівень медичної допомоги в імунології та допомогти змінити життя якомога більшої кількості людей.

Прагнення до піклування та захисту

Ми докорінно змінюємо методи лікування пацієнтів з імуноопосередкованими запальними станами, особливо тих, які мають незадоволені потреби. Ми застосовуємо інноваційні підходи для просування науки та надання допомоги пацієнтам та їхнім громадам - як у частині належної медицини, так і нашої ролі, як відповідального громадянина світу.

Вивчаючи незадоволені потреби

Пацієнти - це не просто реципієнти, а основна причина, чому ми займаємося розвитком науки. Ми ретельно вивчаємо симптоматичний досвід пацієнта, розробляючи індивідуальні рішення, спрямовані на мінімізацію наслідків хвороби.

  • Розуміння того, як пацієнти будуть реагувати на лікування, розуміння геноміки кожної хвороби та підбір оптимальних методів лікування є складовими нашої стратегії. Зосереджуючись на основних елементах лікування, ми можемо більш ефективно прицілитися і лікувати основну причину захворювання.
  • Ми встановили високу планку для досягнення успіху у наших клінічних випробуваннях - завжди прагнучи досягти ремісії, а не лише подолати симптоми.

Більше, про імунологічні ресурси для наших пацієнтів, ви можете дізнатися тут.