Неврологія

Ми просуваємо дослідження декількох нейродегенеративних розладів, включаючи хворобу Альцгеймера, розсіяний склероз і хворобу Паркінсона.

Наш фундаментальний неврологічний центр

18 травня 2016 року в Кембриджі, штат Массачусетс, було відкрито Фундаментальний неврологічний центр (FNC) загальною площею 43 000 квадратних метрів. У цьому центрі ми проводимо дослідження для глибшого розуміння біологічних механізмів, що лежать в основі нейродегенеративних захворювань. Наша мета полягає у виявленні нових терапевтичних підходів для надання допомоги пацієнтам, які живуть з цими хронічними та виснажливими захворюваннями

Хвороба Альцгеймера

Серед пацієнтів, котрі звертаються за допомогою до органів системи охорони здоров'я та тих, хто доглядає за ними, хвороба Альцгеймера є одним з найбільш поширених та нездоланих викликів. Сучасні процедури просто усувають симптоми і нічого не роблять, щоб запобігти прогресуванню захворювання або пом’якшити ступінь ураження. Ми співпрацюємо з провідними дослідниками Альцгеймера у світі, щоб визначити шляхи зупинки цього захворювання на його ранніх стадіях. В своїй роботі ми просунулися до другої фази дослідження антитіл до Тау-білка для лікування хвороби Альцгеймера та прогресуючого над’ядерного паралічу (PSP).
Більше про нашу боротьбу проти хвороби Альцгеймера ви можете дізнатися за наступним посиланням

Ми виявили, що Тау-білок може бути справжнім каменем спотикання у боротьбі з хворобою Альцгеймера, який нам необхідно подолати. 

Розсіяний склероз

Розсіяний склероз, або РС, є прогресуючим хронічним розладом нервової системи, який найчастіше спостерігається у пацієнтів віком від 20 до 40 років. При РС імунна система атакує білок, який називається мієлін, що утворює захисний щит навколо нервових волокон. При ушкоджені мієліну, нейрони починають боротися між собою, створюючи тим самим передумови для їх великої втрати, а згодом атрофії

Хвороба Паркінсона

Хвороба Паркінсона є другим найбільш поширеним нейродегенеративним розладом, що вражає більше 10 мільйонів людей у всьому світі. На додаток до наших методів лікування складних форм хвороби Паркінсона, зараз ми вивчаємо інші шляхи, які могли б забезпечити пацієнтів новим методом лікування цього прогресуючого хронічного захворювання. Ми також розробляємо нову систему доставки ліків для полегшення процедури лікування хвороби Паркінсона як для пацієнтів, так і для тих, хто за ними доглядає.