Співпраця у сфері онкології

Наша боротьба з найважчими викликами в онкології.

Динамічний підхід

Наше прагнення до співпраці поширюється на всі аспекти нашої роботи у сфері онкології, а саме: від досліджень і розробок до клінічних випробувань, від наявності продукту до навчання пацієнтів.

Наші внутрішні дослідницькі зусилля збалансовані з зовнішнім співробітництвом на найвищих рівнях промисловості, наукових кіл та уряду. Така інтенсивна увага приділяється співпраці задля об'єднання кращих і розумних умів онкології, які допоможуть нам перехитрити рак.

Наші партнери:

abbvie-genentech-logo-1

«Дженентек» (Genentech)

Компанія AbbVie та «Дженентек» вперше провели дослідження BCL-2 , що супроводжувалося розробкою венетоклакса. Компанія AbbVie та «Дженентек» продовжують співпрацювати у дослідженні препарату венетоклакс при хронічних лімфоцитарних лейкозах та інших гематологічних ракових захворюваннях та станах.

abbvie-mdanderson-logo-1

Онкологічний цент ім. М.Д. Андерсона

Компанія AbbVie та Онкологічний центр ім. М.Д. Андерсона при Техаському університеті об'єднали зусилля, щоб знайти нові способи розкрити потенціал імунної системи для боротьби з раком. Наша трирічна співпраця спрямована на створення ефективних доклінічних і клінічних досліджень в області імуноонкології.

Компанія AbbVie та фармацевтична компанія «Брістоль-Майерс Сквібб» (БМС) (Bristol-Myers Squibb (BMS)) спільно розробили елотузумаб. На додаток до затвердженого показання при множинній мієломі, AbbVie та «БМС» проводять клінічні випробування і інших ліків від різних видів раку.

imi logo
janseen logo
lifescience logo
nci logo
nfcr logo
pierre logo
predect logo
seattle logo
sgc logo
uofchi logo
cpr logo
epi logo
fstar logo