Співпраця у сфері онкології

Наша боротьба з найважчими викликами в онкології.

Динамічний підхід

Наше прагнення до співпраці поширюється на всі аспекти нашої роботи у сфері онкології, а саме: від досліджень і розробок до клінічних випробувань, від наявності продукту до навчання пацієнтів.

Наші внутрішні дослідницькі зусилля збалансовані з зовнішнім співробітництвом на найвищих рівнях промисловості, наукових кіл та уряду. Така інтенсивна увага приділяється співпраці задля об'єднання кращих і розумних умів онкології, які допоможуть нам перехитрити рак.

Наші партнери:

abbvie-genentech-logo-1

«Дженентек» (Genentech)

Компанія AbbVie та «Дженентек» вперше провели дослідження BCL-2 , що супроводжувалося розробкою венетоклакса. Компанія AbbVie та «Дженентек» продовжують співпрацювати у дослідженні препарату венетоклакс при хронічних лімфоцитарних лейкозах та інших гематологічних ракових захворюваннях та станах.

abbvie-mdanderson-logo-1

Онкологічний цент ім. М.Д. Андерсона

Компанія AbbVie та Онкологічний центр ім. М.Д. Андерсона при Техаському університеті об'єднали зусилля, щоб знайти нові способи розкрити потенціал імунної системи для боротьби з раком. Наша трирічна співпраця спрямована на створення ефективних доклінічних і клінічних досліджень в області імуноонкології.

Компанія AbbVie та фармацевтична компанія «Брістоль-Майерс Сквібб» (БМС) (Bristol-Myers Squibb (BMS)) спільно розробили елотузумаб. На додаток до затвердженого показання при множинній мієломі, AbbVie та «БМС» проводять клінічні випробування і інших ліків від різних видів раку.