Відкриття та розвиток у сфері онкології

Розумні рішення для онкологічної спільноти.

Все починається з досліджень

Компанія AbbVie має глибоку спадщину в онкологічних дослідженнях. Наші методи лікування раку є основою для наступного покоління. Ми досліджуємо, перевіряємо і націлюємо конкретні молекулярні шляхи, які дозволяють нам виявляти і розробляти інноваційні методи лікування раку, спрямовані на порушення природного прогресування ракових клітин. Наші зусилля поєднують глибоке розуміння того, як саме рак працює з найсучаснішими технологіями, щоб швидше доставляти розумніші рішення.

Пріоритет на незадоволені потреби

Як біофармацевтична компанія світового рівня, свій процес розвитку ми починаємо з пацієнта. Наші зусилля зосереджені на видах раку зі значними незадоволеними медичними потребами. Наразі, компанія AbbVie вивчає дію 16 сполук у більш ніж 200 + активних клінічних випробуваннях у різних середовищах по всьому світі, як потенційних варіантів лікування 20 + типів раку.

Значимий вплив на життя онкохворих людей

Щоб допомогти онкохворим, ми зосереджуємося на інноваціях: на визначенні шляхів раціоналізації процесів розвитку та досліджень та інвестуванні в технології та підходи, які допомагають нам у просуванні перспективних методів лікування. Крім того, ми розробляємо адаптивні клінічні випробування, які допомагають нам швидше встановити докази концепції та визначити відповідну дозу досліджуваного лікарського засобу, роблячи наші клінічні випробування більш розумними, швидкими та ефективними.
Ми також зосереджуємося на нових методах, таких як біохімічні маркери, технології візуалізації та використання контрольних клінічних точок, які можуть допомогти нам швидше оцінити ефективність досліджуваних онкологічних сполук.

Співпраця з найкращими науковцями

Чотири наші дослідницькі центри світового класу зосереджені на онкології, де дослідники працюють над виявленням та розробкою лікарських засобів, що сприятимуть покращенню трансформацій в лікуванні раку. Кожен з цих центрів є лідером в тій чи іншій області дослідження онкології - від основних біопрепаратів при апоптозі, пошкодженні ДНК, ракових стовбурових клітин і імуноонкології, до передових технологій, таких як кон'югати антитіла з лікарським препаратом (ADC), імуноглобулін з подвійним варіабельним доменом (DVD)/біспецифіки і клітинної терапії.

Центри розвитку та досліджень онкологічних захворювань:

Округ Лейк, штат Іллінойс
Редвуд-Сіті, Каліфорнія
Південний Сан-Франциско, Каліфорнія: колишній цент «Стемцентркс» (Stemcentrx)
Саннівейл, Каліфорнія: де знаходиться ТОВ «Фармасіклікс» (Pharmacyclics LLC), компанії AbbVie