Україна - українська
Виберіть країну

НАША НАУКА МАЄ ЗНАЧНИЙ ВПЛИВ НА ЖИТТЯ ПАЦІЄНТІВ

Ми вдосконалюємо передову науку, динамічно працюючи і розвиваючи партнерства, щоб впровадити значущі рішення для найскладніших проблем світової охорони здоров'я. Наукові дослідження й інновації є основою для бізнесу AbbVie. Це рушійна сила нашого прагнення допомагати пацієнтам. Більше того, ми не просто розробляємо лікарські препарати, ми прагнемо підвищити рівень медичних послуг, що надаються, забезпечуючи наших пацієнтів значними перевагами в терапії.

AbbVie у своїй роботі спирається на інновації. Наш погляд на лікування серйозних захворювань людства не обмежується тільки виробництвом препаратів. Наші вчені працюють над розвитком нашого портфеля перспективних розробок - спеціалізованих препаратів з серйозною клінічною ефективністю і економічною цінністю.

Наша мета - розробка нових препаратів, що мають значну цінність для пацієнтів, особливо в тих сферах, де спостерігається найбільша потреба в них і де у нас є експертиза та доведений успішний досвід:

  • імунологія,
  • онкологія,
  • неврологія,
  • вірусологія,
  • загальна медицина

Інноваційний підхід AbbVie ґрунтується на вражаючих досягненнях в передовій науці.

Портфель перспективних розробок AbbVie

Наш портфель перспективних розробок спрямований на 482 мільйони пацієнтів, що борються з різними захворюваннями, - від раку і хвороби Альцгеймера до хронічних імуноопосередкованих захворювань.

Наші дослідження у сфері онкології

Покажіть abbvie.ua

Сайт компанії AbbVie, до якого ви звернулися, призначений для мешканців певної країни або країн, як вказано на сайті. Тому сайт може містити інформацію про продукти, або про застосування цих продуктів, яка є не актуальною для інших країн або регіонів. Якщо ви звернулися до сайту, який розроблений для країни, в якій ви не проживаєте, зверніться до місцевого відділення AbbVie, щоб отримати відповідну інформацію про продукт, актуальний для країни вашого проживання.
Інтернет-сайт компанії AbbVie може містити інформацію мовою, відмінною від мови країни вашого проживання

Сайт AbbVie, до якого ви звернулися, може не відповідати розміру вашого екрану.

Ви хочете продовжити навигацію по сайту?

Exit abbvie.co.uk

The product-specific Internet site that you have requested is intended for the residents of a particular country or countries, as noted on that site. As a result, the site may contain information on pharmaceuticals and other products or uses of those products that are not approved in other countries or regions. If you are a resident of a country other than those to which the site is directed, please return to AbbVie.com or contact your local AbbVie affiliate to obtain the appropriate product information for your country of residence.

The product-specific Internet site that you have requested may not be optimized for your screen size.

Do you wish to continue to this product-specific site?

AXCOR121934c(2) - DECEMBER 2014

Exit abbvie.co.uk

Notice

The “Yes” link below will take you out of AbbVie family of websites

Links which take you out of AbbVie worldwide web sites are not under the control of AbbVie, and AbbVie are not responsible for the contents of any such site or any further links from such site. AbbVie is providing these links to you only as a convenience and the inclusion of any link does not imply endorsement of the linked site by AbbVie.

The Internet site that you have requested may not be optimized to your screen size.

Do you wish to leave this site?

Покинути abbvie.ua

Сторінка, на яку ви хочете перейти, призначена виключно для доступу медичних фахівців на території конкретної країни, як зазначено на сайті. Сторінка містить медичну інформацію, а також може містити інформацію про лікарські препарати, які не зареєстровані в інших країнах або регіонах. Натискаючи «ТАК», ви підтверджуєте, що є медичним спеціалістом, який здійснює діяльність на території України. Інтернет-сторінка, на яку ви хочете перейти, може не відповідати розміру вашого екрану.

Бажаєте продовжити?