Умови онлайн-використання AbbVie

Дата набуття чинності: 1 січня 2013 р.

Ці Умови онлайн-використання регламентують ваш доступ до веб-сайтів, які контролюються компанією AbbVie, включаючи її підрозділи і філії (разом іменуються «AbbVie»), які посилаються на ці Умови онлайн-використання (разом іменуються «веб-сайти компанії AbbVie»). Ці Умови онлайн-використання не застосуються до веб-сайтів компанії AbbVie, які не посилаються на ці Умови онлайн-використання, до резидентів Сполучених Штатів Америки або до веб-сайтів третіх сторін, з якими можуть бути пов'язані веб-сайти компанії AbbVie. Використання вами веб-сайтів компанії AbbVie підпадає під ці Умови онлайн-використання.

Без шкоди для ваших прав, передбачених чинним законодавством, компанія AbbVie зберігає за собою право вносити поправки у ці Умови онлайн-використання з урахуванням технологічного прогресу, юридичних і правових змін, належної бізнес-практики. Якщо компанія AbbVie вносить зміни у ці Умови онлайн-використання, оновлена версія цих Умов буде відображати ці зміни, і ми повідомимо вас про їх наявність, оновивши дату набуття чинності, вказану на початку тексту цих Умов онлайн-використання. Здійснюючи доступ до веб-сайтів компанії AbbVie і використовуючи веб-сайти AbbVie, ви погоджуєтеся на те, що ви прочитали, зрозуміли і погодилися дотримуватися цих Умов онлайн-використання у їх поточній версії, які ви можете проглянути при доступі до веб-сайтів компанії AbbVie. Якщо ви не згодні з цими Умовами онлайн-використання або ви не задоволені веб-сайтами AbbVie, вашим єдиним і винятковим способом правового захисту є припинення використання цього веб-сайту компанії AbbVie.

Відмова від відповідальності:

Ви визнаєте і розумієте, що:

незважаючи на те, що ми докладаємо усіх зусиль для того, щоб представити на веб-сайтах AbbVie останні розробки наших продуктів і послуг, а також іншу інформацію про компанію AbbVie, ми не гарантуємо точності, ефективності і придатності будь-якої інформації, яка міститься на веб-сайтах компанії AbbVie. Кожна особа бере на себе повну відповідальність і приймає усі ризики, пов'язані з використанням веб-сайтів компанії AbbVie. Ця інформація представлена «ЯК Є» і може містити технічні неточності або друкарські помилки. Компанія AbbVie зберігає за собою право додавати, видаляти або змінювати інформацію, що міститься на веб-сайтах компанії AbbVie, у будь-який час без попереднього повідомлення.

КОМПАНІЯ ABBVIE НЕ НАДАЄ ЖОДНИХ ЗАВІРЕНЬ АБО ГАРАНТІЙ БУДЬ-ЯКОГО РОДУ ЧИ ХАРАКТЕРУ ВІДНОСНО ІНФОРМАЦІЇ ЧИ ДАНИХ, РОЗМІЩЕНИХ НА ВЕБ-САЙТАХ КОМПАНІЇ ABBVIE. ЦИМ КОМПАНІЯ ABBVIE ЗНІМАЄ ІЗ СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ТВЕРДЖЕННЯ, ЯКІ БУЛИ ВИСЛОВЛЕНІ АБО МАЮТЬСЯ НА УВАЗІ, ВИЗНАЧЕНІ ЗАКОНОМ, КОНТРАКТОМ АБО ІНШИМ ЧИНОМ, ВКЛЮЧАЮЧИ, БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ОБМЕЖЕНЬ, БУДЬ-ЯКІ ГАРАНТІЇ КОМЕРЦІЙНОЇ ПРИДАТНОСТІ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ, ПРАВА ВЛАСНОСТІ АБО ВІДСУТНОСТІ ПОРУШЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПРАВ. У ЖОДНОМУ ВИПАДКУ КОМПАНІЯ ABBVIE НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКИЙ ЗБИТОК БУДЬ-ЯКОГО РОДУ ЧИ ХАРАКТЕРУ, ВКЛЮЧАЮЧИ, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, ПРЯМИЙ, НЕПРЯМИЙ, ОСОБЛИВИЙ (ВКЛЮЧАЮЧИ УПУЩЕНУ ВИГОДУ), НАСЛІДКОВИЙ АБО ВИПАДКОВИЙ ЗБИТОК, ЩО ВИНИК У ЗВ'ЯЗКУ З АБО НА ОСНОВІ ІСНУВАННЯ ЧИ ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТІВ КОМПАНІЇ ABBVIE ТА/АБО ІНФОРМАЦІЇ ЧИ ВІДОМОСТЕЙ, РОЗМІЩЕНИХ НА ВЕБ-САЙТАХ КОМПАНІЇ ABBVIE, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЧИ ПРИПУСКАЛА КОМПАНІЯ ABBVIE МОЖЛИВІСТЬ ТАКОГО ЗБИТКУ.

Компанія AbbVie не несе відповідальності і не надає жодних гарантій щодо точності, ефективності, своєчасності і придатності будь-якої інформації або відомостей, отриманих від третіх осіб, включаючи гіперпосилання на сайти третіх сторін або із сайтів третіх сторін. За винятком випадків, передбачених на веб-сайтах компанії AbbVie, компанія AbbVie не проводить редагування, рецензування або інший контроль інформаційного наповнення, що надається третіми сторонами на будь-яких дошках оголошень, у чатах і на інших аналогічних форумах, які розміщуються на веб-сайтах компанії AbbVie. У зв'язку з цим, така інформація повинна розглядатися як підозріла, і вона не є підтвердженою компанією AbbVie.

Веб-сайти компанії AbbVie можуть містити прогностичні твердження, які відбивають поточні очікування компанії AbbVie щодо майбутніх подій і розвитку бізнесу. Прогностичні твердження припускають риски і невизначеності. Реальний розвиток подій або результати можуть значно відрізнятися від передбачуваних і залежать від великої кількості чинників, включаючи, у тому числі, успішне завершення поточних програм розробки, результати поточних або майбутніх клінічних досліджень, поточне комерційне впровадження продукції, регуляторне схвалення фармацевтичних препаратів, достовірність і приведення у дію патентів, стабільність комерційних взаємовідносин і загальні економічні умови. Компанія AbbVie має намір регулярно оновлювати свої веб-сайти, однак не бере на себе жодних зобов'язань з оновлення будь-якого інформаційного наповнення сайтів.

Ваше використання:

Ви розумієте, берете до відома і погоджуєтеся, що:

Використовуючи веб-сайти компанії AbbVie, ви даєте згоду не руйнувати і не змінювати нашу електронну інформацію, розміщену на веб-сайтах компанії AbbVie або на будь-яких наших серверах. Ви також погоджуєтеся не намагатися обійти заходи безпеки веб-сайтів компанії AbbVie і дотримуватися вимог усіх чинних місцевих, державних, федеральних і міжнародних законів, правил і постанов.

Ви надаєте компанії AbbVie право використовувати будь-які матеріали, які ви завантажуєте або іншим чином передаєте на веб-сайти компанії AbbVie відповідно до цих Умов онлайн-використання, будь-яким способом, який обере компанія AbbVie, у тому числі шляхом їх копіювання, показу, відтворення або публікації у будь-якому форматі, зі зміною матеріалів, включенням в інші матеріали або проведенням робіт на основі цих матеріалів. У порядку, встановленому чинним законодавством, ви не відмовляєтеся від жодних своїх моральних прав, які ви можете мати стосовно інформації, яку ви завантажуєте або іншим чином передаєте на веб-сайти AbbVie (якщо ви це робите).

Маркування продукту:

Назви, описи і маркування продуктів можуть мати походження США або третьої країни, яка не є країною вашого постійного проживання. Продукти можуть бути доступні не в усіх країнах або бути доступні під іншими торговими найменуваннями, в іншій дозі або з іншими показаннями до застосування. Велика кількість перерахованих продуктів є доступною лише за призначенням місцевого фахівця у сфері охорони здоров'я. За винятком випадків, які є особливо обумовленими і заздалегідь погодженими з компанією AbbVie, директор, співробітник, агенти або представник компанії AbbVie, її дочірніх компаній і філій не приймають участі у наданні медичних рекомендацій, у проведенні діагностики, лікування або наданні інших медичних послуг, які могли б створити будь-який взаємозв’язок типу лікар-пацієнт за допомогою веб-сайтів компанії AbbVie.

Інтелектуальна власність:

Інформація, документи і відповідна графіка, опубліковані на веб-сайтах компанії AbbVie (далі в тексті — «Інформація»), є винятковою власністю компанії AbbVie, за винятком інформації, наданої третьою стороною, пов'язаною контрактними взаємовідносинами з компанією AbbVie. Дозвіл на використання Інформації надається за умови, що (1) на усіх копіях буде міститися вищезгадана заява про авторське право; (2) Інформація буде використовуватися для інформаційних некомерційних цілей і лише у рамках особистого використання; (3) Інформація не буде жодним способом змінена; (4) графічні зображення, доступні на цьому веб-сайті компанії AbbVie, не будуть використовуватися окремо від тексту, який їх супроводжує. Компанія AbbVie не несе відповідальності за інформаційне наповнення, надане третьою стороною, і ви не можете використовувати і поширювати такі матеріали без дозволу їх правовласників. За винятком описаних вище дозволених випадків, жодна особа не отримує жодних ліцензій чи прав, ні явних, ні таких, що маються на увазі, у зв’язку з будь-якими патентами, торговими марками або іншими правами власності компанії AbbVie. Використання торгових марок, торгових назв, фірмового стилю або продуктів компанії AbbVie на веб-сайтах компанії AbbVie не допускається без попереднього письмового дозволу компанії Abbvie, окрім ідентифікації продуктів і послуг компанії.

Конфіденційність і безпека:

Компанія AbbVie зобов'язується захищати вашу онлайн-конфіденційність. Ми усвідомлюємо важливість конфіденційності для наших споживачів і відвідувачів веб-сайтів компанії AbbVie.

Ви визнаєте і згодні з тим, що при відправці ваших персональних даних на веб-сайти компанії AbbVie, незважаючи на те, що компанія AbbVie має у своєму розпорядженні засоби захисту для запобігання неавторизованому доступу чи втручанню, надання абсолютної гарантії конфіденційності є неможливим. У ТОМУ МАЛОВІРОГІДНОМУ ВИПАДКУ, ЯКЩО, НЕЗВАЖАЮЧИ НА НАШІ ЗУСИЛЛЯ, ВТРУЧАННЯ АБО НЕАВТОРИЗОВАНИЙ ДОСТУП ВСЕ-ТАКИ МАТИМУТЬ МІСЦЕ, КОМПАНІЯ ABBVIE НЕ БУДЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПОДІБНЕ ВТРУЧАННЯ АБО НЕАВТОРИЗОВАНИЙ ДОСТУП, А ТАКОЖ ЗА БУДЬ-ЯКИЙ ПРЯМИЙ, НЕПРЯМИЙ, ОСОБЛИВИЙ, ВИПАДКОВИЙ ЧИ НАСЛІДКОВИЙ ЗБИТОК (У ТОМУ ЧИСЛІ УПУЩЕНУ ВИГОДУ), ВІД ЯКОГО ПОСТРАЖДАЄ СПОЖИВАЧ АБО КОРИСТУВАЧ, НАВІТЬ У ТОМУ ВИПАДКУ, ЯКЩО РАНІШЕ КОМПАНІЯ ABBVIE БУЛА ПОПЕРЕДЖЕНА ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКОГО ЗБИТКУ, КОМПАНІЯ ABBVIE НЕ ГАРАНТУЄ, НІ ПРЯМО, НІ ОПОСЕРЕДКОВАНО, ЩО ІНФОРМАЦІЯ, НАДАНА БУДЬ-ЯКИМ КОРИСТУВАЧЕМ, НЕ ПІДДАСТЬСЯ ВТРУЧАННЮ АБО НЕАВТОРИЗОВАНОМУ ДОСТУПУ, І НЕ НАДАЄ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, ЯКІ МАЮТЬСЯ НА УВАЗІ, СТОСОВНО КОМЕРЦІЙНОЇ ЯКОСТІ І ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ. КОЖЕН КОРИСТУВАЧ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ СВОГО ПАРОЛЯ.

Обмеження відповідальності:

Компанія AbbVie не бере на себе жодних зобов'язань щодо матеріалів, інформації або думок, які були представлені, розміщені чи іншим чином потрапили на веб-сайти компанії AbbVie. Ви можете покладатися на достовірність цих матеріалів, інформації і думок виключно на свій власний ризик. Компанія AbbVie відмовляється від будь-якої відповідальності за шкоду або збиток, заподіяні у результаті використання веб-сайтів компанії AbbVie або матеріалів, що містяться цих веб-сайтах.

ВЕБ-САЙТИ КОМПАНІЇ ABBVIE, ВМІСТ САЙТУ, ПРОДУКТИ І ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НА САЙТАХ АБО ЧЕРЕЗ ВЕБ-САЙТИ КОМПАНІЇ ABBVIE, ПРЕДСТАВЛЕНІ У ФОРМІ «ЯК Є» І «ЗА ДОСТУПНІСТЮ», З УСІМА ВІДПОВІДНИМИ НАСЛІДКАМИ. У ЖОДНОМУ ВИПАДКУ КОМПАНІЯ ABBVIE АБО ЇЇ ПОСТАЧАЛЬНИКИ ЧИ ЇХ ВІДПОВІДНІ КЕРІВНИКИ, СПІВРОБІТНИКИ АБО АГЕНТИ (ДАЛІ В ТЕКСТІ - «ОСОБИ, ПОВ'ЯЗАНІ З ABBVIE») НЕ БУДУТЬ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКИЙ ЗБИТОК БУДЬ-ЯКОГО РОДУ ВІДПОВІДНО ДО БУДЬ-ЯКОЇ ПРАВОВОЇ ТЕОРІЇ, ЯКИЙ ВИНИК НА ОСНОВІ АБО У ЗВ'ЯЗКУ З ВАШИМ ВИКОРИСТАННЯМ АБО НЕЗДАТНІСТЮ ВИКОРИСТАТИ ВЕБ-САЙТИ КОМПАНІЇ ABBVIE, МАТЕРІАЛИ САЙТІВ, БУДЬ-ЯКІ ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НА САЙТАХ ABBVIE АБО ЧЕРЕЗ ЦІ САЙТИ ЧИ НА БУДЬ-ЯКОМУ ПОВ'ЯЗАНОМУ З НИМИ САЙТІ, ВКЛЮЧАЮЧИ БУДЬ-ЯКИЙ ОСОБЛИВИЙ, НЕПРЯМИЙ, ШТРАФНИЙ, ВИПАДКОВИЙ, ПРИСУДЖЕНИЙ У ПОРЯДКУ ПОКАРАННЯ АБО НАСЛІДКОВИЙ ЗБИТОК, У ТОМУ ЧИСЛІ (АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ЦИМ) ПЕРСОНАЛЬНИЙ ЗБИТОК, ВТРАТА ВИГОДИ АБО ШКОДА, ПОВ'ЯЗАНА ІЗ ЗАТРИМКОЮ, ТИМЧАСОВИМ ПРИПИНЕННЯМ ПОСЛУГ, ВІРУСАМИ, ВИДАЛЕННЯМ ФАЙЛІВ АБО ЕЛЕКТРОННИХ ПОВІДОМЛЕНЬ, ПОМИЛКАМИ, ПРОПУСКАМИ АБО ІНШИМИ НЕТОЧНОСТЯМИ НА ВЕБ-САЙТАХ КОМПАНІЯ ABBVIE ЧИ У МАТЕРІАЛАХ САЙТУ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЧИ ПОВ'ЯЗАНО ЦЕ З БУДЬ-ЯКИМИ УПУЩЕННЯМИ ЗІ СТОРОНИ КОМПАНІЇ ABBVIE І ЧИ БУЛА ПОПЕРЕДЖЕНА КОМПАНІЯ ABBVIE ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКОГО ЗБИТКУ. Ви погоджуєтеся з тим, що незалежно від чинного законодавства, ви не можете подати позов або вдатися до інших дій, які є наслідком використання чи пов'язані з веб-сайтами компанії AbbVie або цими Умовами онлайн-використання більше, ніж через 1 (один) рік після виникнення основи для подання позову або вчинення інших дій. ПАМ'ЯТАЙТЕ, ЩО ДО ВЕБ-САЙТІВ КОМПАНІЇ ABBVIE МОЖУТЬ БУТИ ЗАСТОСОВАНІ ДОДАТКОВІ ОФІЦІЙНІ ПОВІДОМЛЕННЯ, ЗАЯВИ ПРО ВІДМОВУ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ІНШІ ПОСТАНОВИ І УМОВИ.

Загальні положення:

Ви погоджуєтеся з тим, що ці Умови онлайн-використання і Політика конфіденційності описують цю неподільну угоду. укладену між нами стосовно змісту. Веб-сайти компанії AbbVie були створені і працюють відповідно до законодавства штату Іллінойс. Закони штату Іллінойс контролюватимуть виконання цих Постанов і умов онлайн-використання у тій мірі, в якій закони штату Іллінойс не суперечать обов'язковим нормам чинного законодавства, наприклад, законодавства про захист прав споживача, застосовного до вас. У тому випадку, якщо компетентні судові органи вирішать, що будь-яке положення цих Умов онлайн-використання є недійсним або не має юридичної сили, Ви погоджуєтеся з тим, що інші положення цих Умов онлайн-використання збережуть свою повну силу і дію.